مسابقه کتابخوانی صهیونیستم جهانی و مسئله فلسطین در گیلان برگزار می‌شود

0
944

مسابقه کتابخوانی «صهیونیستم جهانی و مسئله فلسطین» در گیلان برگزار می‌شود
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری مسابقه کتابخوانی «صهیونیستم جهانی و مسئله فلسطین» ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان خبر داد و گفت: آخرین مهلت شرکت در این مسابقه، ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری است.

کتاب صهیونیسم جهانی و مسئله فلسطین
کتاب صهیونیسم جهانی و مسئله فلسطین

«مهدی پارسا» با اشاره به برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه اصحاب رسانه در آستانه روز جهانی قدس، اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه گیلان به منظور ترویج فرهنگ مقاومت و حمایت مردم مظلوم فلسطین، مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «صهیونیستم جهانی و مسئله فلسطین» را برگزار می‌کند.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان افزود: کتاب «صهیونیستم جهانی و مسئله فلسطین» شامل پاسخ به پرسش‌هایی پیرامون صهیونیسم و فلسطین به نویسندگی محمود باقری منتشر شده است.
وی با اشاره به اینکه فلسطین، پیشانی جهان اسلام در مقابله با ابرقدرت‌های زر و زور دنیاست، تاکید کرد: فلسطین خط مقدم مبارزه مسلمانان و آزادگان جهان علیه خطرناک‌ترین اندیشه تاریخ یعنی صهیونیستم جهانی است.
وی تاکید کرد: بی تردید سرنوشت فلسطین مسیر آینده جهان اسلام را مشخص می‌کند
پارسا با بیان اینکه علاقه‌مندان برای دریافت نسخه الکترونیکی کتاب «صهیونیستم جهانی و مسئله فلسطین» از طریق فضای مجازی اقدام کنند و تصریح کرد: فایل پی‌دی‌اف کتاب مذکور از آدرس اینترنتی http://www.gilnevis.ir/qods.zip قابل دریافت است.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان خاطرنشان کرد: همچنین پاسخنامه الکترونیکی طراحی شده که شرکت می‌توانند با ورود به آدرس اینترنتی http://yun.ir/615vz8 به سوالات مسابقه پاسخ دهند.
وی با اشاره به اینکه آخرین مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی بسیج رسانه، ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری است، اظهار کرد: به سه نفر از کسانی که بیشترین پاسخ صحیح را داده باشند، جوایزی اهدا می‌شود.
پارسا با اشاره به اینکه برندگان این مسابقه در تاریخ ۳۰ اردیبهشت سال جاری اعلام می‌شوند، اذعان کرد: این مسابقه کتابخوانی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان، سازمان بسیج هنرمندان استان و جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان برگزار شده است.

 

برای مشاهده ی پوستر در سایز اصلی کلیک کنید.

برای مشاهده ی جلد کتاب در سایت اصلی کلیک کنید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

+ 56 = 65