در این اردو که در روز جمعه دوم آبان ۱۳۹۳ در منطقه هرزویل منجیل برگزار شد، ۲۴ نفر از فعالان فضای مجازی شهرستان رودبار از شهرهای منجیل، رودبار، لوشان و رستم آباد حضور داشتند.

در این برنامه تفریحی که به منظور شناسایی و انسجام بیشتر این فعالان از سوی کارگروه رسانه های دیجیتال رودبار برنامه ریزی و اجرا شد، حجت الاسلام والمسلمین مهدوی، دبیر استانی بنیاد خاتم الاوصیاء نیز حضور داشت. وی در سخنانی در جمع حاضرین در اردو با استفاده از آیات سوره مبارکه عصر به اهمیت نگرش انسان به سرمایه های الهی پرداخته و با تاکید بر تلاش برای جلوگیری از خسران گفت: اگر زندگی و رفتار و فعالیت های اجتماعی ما همراه و برگرفته از ولایت نباشد، دست به سرمایه سوزی زده ایم و دچار خسران خواهیم شد.

اردوی یک روزه فعالان فضای مجازی شهرستان رودبار

مهدوی در ادامه صحبت های خود در جمع فعالان فضای مجازی شهرستان رودبار با اشاره به اهمیت نقش فعالان این عرصه گقت: حال که شما سربازان خط مقدم انقلاب در عالم مجازی هستید، باید بیش از همه به خودسازی بپردازید تا ملکه تقوا در شما پررنگ تر شود.

زیارت امامزاده پرنور منجیل، صبحانه دسته جمعی، کوهپیمایی دوساعته در منطقه دربند،  نماز جماعت ظهر و عصر و هم اندیشی حاضرین در اردو از دیگر برنامه های این اردوی یک روزه بود.

در جلسه هم اندیشی حاضرین به بیان نظرات و ایده های خود در حوزه فضای مجازی پرداختند.

اردوی یک روزه فعالان فضای مجازی شهرستان رودبار

همچنین ذکر فضایل و منقبت اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و قرائت روضه از دیگر برنامه های این نشست بود.

اردوی یک روزه فعالان فضای مجازی شهرستان رودبار اردوی یک روزه فعالان فضای مجازی شهرستان رودبار اردوی یک روزه فعالان فضای مجازی شهرستان رودبار اردوی یک روزه فعالان فضای مجازی شهرستان رودبار