آخرین مراسم سال ۱۴۳۵ ه.ق. در هیئت میثاق با شهدا برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین موسوی در مورد بهره مندی هر چه بیشتر از شبهای محرم صحبت نمودند.

وی افزود: خداوند کربلا را بدل بیت الله الحرام قرار دادند و این در حالی است که مقام کربلا را نیز بالاتر از بیت الله الحرام قرار دادند. هر چه قدر ظرفیت وجودی ما بالا تر باشد از محرم امام حسین بیشتر بهره می بریم. آثار عجیبی در عزاداری اباعبدلله وجود دارد؛ ما باید در عزاداری آقا اخلاص داشته باشیم.

وی در ادامه با بیان حدیثی از امام صادق بیان داشت: مفضل از امام صادق نقل میکند: « اگر به زیارت امام حسین نروید بهتر از این زیارتی است که میروید » مفضل گفت یعنی چه آقا جان! فرمودند: بعضی ها به زیارت میروند ولی با لهو و لعب . اصلا حواسشان به امام حسین علیه السلام نیست. کسی که به زیارت اباعبدلله میرود باید حضورقلب داشته باشد. در شب های محرم فکر و ذهنمان باید امام حسینی باشد، اگر اینطور بود معلوم است که اخلاصمان بالاست. ما هر جا میخواهیم برویم باید توشه ای جمع بکنیم ، برای رفتن پیش امام حسین باید عزادار باشیم، عزای امام حسین نزد ما باید مانند کسی باشد که اقوامش  را از دست داده است و این به خاطر این است که بتوانیم بیشترین بهره را از عزای امام حسین علیه سلام ببریم. در مجلس امام حسین با هوا و هوس نمی شود ورود کرد، در مجلس حسین با تکبر و غرور تمی شود داخل شد، طوری به مجلس آقا وارد شوید که فقط به آقا کار داشته باشید نه به مداح و سخنران.

از لحاظ زمانی اگر بخواهیم به محرم نگاه بکنیم بدل ماه مبارک رمضان است، چطور ما در رمضان حواسمان هست که گناه نکنیم در محرم هم همین طور باید باشیم. در این ده روز خریدار حسین است و فقط نگاه به دل ما می کند و اگر دلمان مورد قبول آقا مقبول بشود دیگر آدم نجات پیدا می کند. خدا به ما فرصت داده که از این ده روز استفاده کنیم و باید بهره کافی را ببریم. اگر نور ابی عبدلله را گرفتیم دیگر تمام زندگیمان مال حسین میشود. جای جایه مجلس امام حسین علیه سلام متبرک است. در مجلس امام حسین حتی شده غذای مجلس را دو قاشق هم که شده  بخوریم و در این مورد علامه طباطبایی می فرمایند: پرچم های  امام حسین ما را شفاعت میکنند.

بعد از حجت الاسلام والمسلمین موسوی نیز برادر حمید محمدی با قرائت زیارت عاشورا و مداحی ما را به فیض رساندند.

گزارش مراسم هفتگی هیئت + عکس گزارش مراسم هفتگی هیئت + عکس گزارش مراسم هفتگی هیئت + عکس گزارش مراسم هفتگی هیئت + عکس گزارش مراسم هفتگی هیئت + عکس گزارش مراسم هفتگی هیئت + عکس