مراسم رونمایی کتاب «آیت‌الله‌العظمی شهید حاج ملامحمد خمامی، جریان مشروعه‌خواهی گیلان و رهبری آن در نهضت مشروطه» برگزار شد. این مراسم با سخنرانی دکتر موسی حقانی از تاریخنگاران برجسته کشور پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۷ شب در سالن اجتماعات دانشگاه الزهرای رشت برگزار گردید.

در این مراسم که یا قرائت قرآن و سخرانی حجت الاسلام مرتضی عبداللهی از مؤلفان این کتاب آغار شد از کتاب “آیت‌ لله العظمی شهید حاج ملا محمد خمامی، جریان مشروعه خواهی گیلان و رهبری آن در نهضت مشروطه” رونمایی شد.

گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت

 

گزارش تصویری از مراسم رونمایی از کتاب آیت الله خمامی در رشت