کارگاه تخصصی آموزشی و تشکیلاتی هیأتهای مذهبی شهرستان ماسال با عنوان طرح سردار شهید قسمت شیرازی با محوریت هیأت روضه الحسین(ع) صبح امروز در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش شهرستان ماسال برگزار شد.

حامد تقی زاده دبیر کارگاه تخصصی آموزشی هیأتهای مذهبی شهرستان در خصوص برگزاری این کارگاه گفت: هدف از برگزاری این دوره آماده سازی کادر اجرایی هیأت ها با مسائل پیش رو با هم بستگی و برنامه ریزی دقیق بوده است تا مقدمات برگزاری مراسم محرم فراهم شود.

این ذاکر اهل بیت (ع) افزود: این دوره ماه عسل تلاش 6 ماهه دوستان عزیزم در مجموعه هیأت روضه الحسین (ع) است.

تقی زاده ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در ماههای آینده خبرهای جدید و جالبی از هیأت روضه الحسین (ع) خواهید شنید.

دبیر کارگاه تخصصی آموزشی هیأتهای مذهبی شهرستان با اشاره به حضور اساتید مختلف در کارگاه صبح امروز گفت: در این کارگاه حجت الاسلام و المسلمین سید هادی موسوی امام جمعه شهرستان با موضوع اخلاق و تربیت هیئتی و مقتل شناسی، حجت الاسلام و المسلمین روح اله زاده از اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع آسیب شناسی عزاداری، حجت الاسلام و المسلمین بهرام آزموده امام جمعه موقت شهرستان با موضوع منبر شناسی و استاد غفور تقی زاده با موضوع آینده نگری بچه های مذهبی به طرح مباحث تخصصی پرداختند.

تقی زاده افزود: این کارگاه یک روز از ساعت 9:30 صبح امروز جمعه و با حضور 60 نفر از فعالان فرهنگی شهرستان ماسال از هیأت روضه الحسین(ع) شهرستان ماسال، هیأت جواد الائمه شهرستان صومعه سرا، مسجد علی بن ابی طالب(ع) سنگ بست ماسال، هیأت بین الحرمین(ع) شاندرمن، مسجد طاسکوه ماسال و هیأت حضرت علی اصغر(ع)  و علی اکبر(ع) ماسال برگزار شد.

به گفته تقی زاده در پایان به هر یک از حاضرین در کارگاه گواهینامه پایان دوره اعطا می شود.