یامین یحیی پور مدیر عامل موسسه قرآنی فجرنور شهرستان املش گفت: امسال با برگزاری طرح لبیک فرهنگی با حضرت امام خامنه ای (مدظله) خانواده¬های قرآن آموزان موسسه آمادگی خود را جهت فعالیت خودجوش در راستای جذب هر چه بیشتر علاقه مندان شهرستان به موسسه فجرنور املش اعلام نمودند.

وی در زمینه ی جذب هر چه بهتر قرآن آموز در موسسات گفت: به حول قوه ی الهی من و خانواده ام توفیق داشته ایم در سال های اخیر در خدمت قرآن باشیم و هر کدام از اعضای خانواده مسئول برگزاری بخشی از کارها بوده اند، و با برگزاری برنامه های متفاوت قرآنی از جمله برگزاری همایش قرآن و عترت به صورت سالانه، دعوت از مسئولین در برنامه¬های موسسه، پخش تراکت و کلیپ در مساجد سطح شهر، مراسم نماز جمعه و برنامه اعتکاف توانسته ایم علاقمندان زیادی را جذب موسسه قرآنی فجرنور نماییم.

مدیر عامل موسسه فجرنور همچنین گفت: از آنجایی که خانواده های املشی این موسسه را به عنوان مکانی امن برای فرزندان خود انتخاب نموده اند ما بر آن شدیم تا علاوه بر کلاس های قرآنی، کلاس های آموزشی(زبان، ریاضی و…) هنری(نقاشی، سرود، خوشنویسی و…) هم نیز برگزار نماییم.

لازم به ذکر است که علاقمندان جهت شرکت در برنامه های موسسه قرآنی فجر نور املش می توانند به آدرس: املش- انتهای خیابان شهید صدوقی- ابتدای خیابان آیت الله طباطبایی – موسسه فجر نور مراجعه نمایند.

شماره تماس: ۷۲۲۹۴۶۰-۰۱۴۲