به گزارش سراج هشت حجت الاسلام و المسلمین روزافروزی، مسئول کارگروه تربیت محور جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب استان گیلان با اشاره به آغاز دومین دوره مسابقه خودتو بساز ویژه ماه مبارک رمضان بیان کرد: این مسابقه ویژه نوجوانان دهه هشتاد با هدف تشویق نوجوانان به انجام فعالیت های مفید و پرهیز از تنبلی متناسب با شرابط شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و سایر فعالیت های حضوری آنان برگزار شده است.

وی افزود: مسابقه خودتو بساز با محور خودسازی در خانه در سه بخش خودسازی علمی، خودسازی اخلاقی و معنوی و خودسازی جسمی
(ورزشی) در حال جمع‌آوری فعالیت های نوجوانان در قالب عکس و فیلم و معرفی بهترین ایده ها برای سایر مخاطبان در فضای مجازی است.

مسئول کارگروه تربیت محور جبهه فرهنگی اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه از فرد برگزیده دوره اول این مسابقه با اهدای لوح تقدیر، تابلوی معرق و هدیه نقدی قدردانی شد، بیان کرد: به همه اعضای شرکت کننده، هدیه ای به رسم یادبود و از نفرات برگزیده این دوره هدایای نفیسی به مناسبت عید سعید فطر تقدیم خواهد شد..
حجت الاسلام و المسلمین روزافروزی افزود: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند فعالیت های خانگی خود را در بخش های سه‌گانه در یکی از پیام رسان های ایتا، سروش یا بله به شماره ۰۹۳۸۵۸۳۷۸۲۷ ارسال کنند. سایر توضیحات مربوط به این مسابقه نیز در کانال خودتو بساز به آدرس @k_tarbiat در پیام رسان‌های مذکور قابل دسترسی است.