رهبر انقلاب روایت‌گری را یک نهضت، کار بزرگ و یک کار فوق‌العاده دانستند و افزودند: اگر چنانچه شما این کار بسیار بزرگ را انجام ندهید، دیگران می‌آیند جور دیگری روایت می‌کنند. الان انگیزه وجود دارد که حقایق جذاب و شیرین انقلاب از جمله دفاع مقدس را تحریف کنند.

اخیرا جمعی از راویان دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آیت‌الله خامنه‌ای توصیه‌هایی به راویان دفاع مقدس داشتند. ایشان در این دیدار با اشاره به اینکه در انقلاب شاهد بودیم بعضی از ترورها و حوادث تلخ و حتی برخی از شکست‌ها در دفاع مقدس دل‌ها را می‌لرزاند، اظهار داشتند: وقتی در مجموع این حوادث با پیروزی و نشانه‌ی لطف الهی تمام می‌شود دلها آرامش پیدا می‌کنند و می‌فهمند که وعده الهی راست است. این را وقتی که شما برای مخاطبان خودتان که در عرصه‌ی وسیع مبارزه هستند نقل می‌کنید، آن‌ها به خودشان مطمئن می‌شوند و آرامش پیدا می‌کنند.

رهبر معظم انقلاب روایت‌گری را یک نهضت، کار بزرگ و یک کار فوق‌العاده دانستند و افزودند: اگر چنانچه شما این کار بسیار بزرگ را انجام ندهید، دیگران می‌آیند جور دیگری روایت می‌کنند. الان انگیزه وجود دارد که حقایق جذاب و شیرین انقلاب از جمله دفاع مقدس را تحریف کنند و جای «جلاد و شهید» را عوض کنند. اگر شما در میدان نباشید، میکنند. این مبارزه ادامه همان «کانال کمیل» و همان میدان‌های جنگ است.

حلقه وصل/