ترم تابستان «خانه پویانمایی استان گیلان» برگزار می‌شود.

به گزارش سراج هشت، مدیر خانه پویانمایی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان از برگزاری ترم تابستان دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی خانه پویانمایی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان، حسن صمدی گفت: خانه پویانمایی برای ترم تابستان ۴ دوره آموزش تخصصی انیمیشن، در رشته‌های: انیمیشن دوبعدی، موشن گرافیک، نقاشی دیجیتال و آشنایی با نرم‌افزار فتوشاپ و همچنین کارگاه‌های تولیدمحور آموزشی برای متقاضیان و علاقمندان در نظر گرفته است.
وی با بیان این‌که، ترم تابستان در دو مقطع دوره‌ای و کارگاهی برگزار می‌شود، افزود: این دوره‌ها و کارگاه‌ها با تدریس اساتید مجرب و دعوت از پیشکسوتان هنرهای دیجیتال استان برگزار خواهد شد.
صمدی تأکید کرد: خانه پویانمایی درصدد است با برگزاری کارگاه‌های یک روزه آموزشی و تولید محور، متناسب با علاقمندی هنرجویان با هدف شناسایی استعدادها، ارتباط‌گیری و هم‌افزایی نیروها، به این مهم دست یابد. شایان ذکر است هزینه این کارگاه‌ها رایگان و ورود برای عموم آزاد است.
وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۱ لغایت ۱۰ تیرماه ۱۳۹۸ با مراجعه به سایت gilananimationhome.ir در این دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ثبت نام نمایند.