مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌‌های گیلان گفت: عرصه فضای مجازی نیازمند حضور فعال‌ نیروهای ارزشی است چرا که دشمن فرهنگ اسلامی جامعه را نشانه گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حجت‌الاسلام سعید مهدوی در نشست فعالان ارزشی فضای مجازی گیلان در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ایثار و شهادت این شهر با بیان اینکه در دوران آخرالزمان پیچیدگی عملکرد دشمنان اسلام بیشتر می‌شود، اظهار کرد: در دوران کنونی حمایت از ولی خدا دارای اجر بیشتری است.

وی با اشاره به روایات ، مومنان دوران آخرالزمان را از بهترین مؤمنان دانست و تصریح کرد: افسران مبارزه با جنگ نرم سربازان امام زمان (عج) هستند.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌‌های گیلان، با بیان اینکه در دوران کنونی عرصه فضای مجازی و رسانه‌ای از اهمیت بسیاری برخوردار است، گفت: دشمنان از فضای مجازی و رسانه‌ها برای مسموم کردن مردم استفاده می‌کند.

مهدوی، میزان استفاده از فضای مجازی و اینترنت در گیلان را به سبب بالاتر بودن سطح سواد مردم استان نسبت به دیگر نقاط کشور بیشتر عنوان کرد و گفت: باید از فعالان ارزشی عرصه فضای مجازی در رویارویی با دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی حمایت کرد.

وی با بیان اینکه فردی که نائب امام زمان (عج) را دوست نداشته باشد با امام زمان (عج) نیز نخواهد ماند، افزود: کسانی که مسلم بن عقیل (ع) تنها گذاشتند به امام حسین (ع) نرسیدند.