مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان با اشاره به اعزام ۶۰ تیم جهادی کریمه اهل‌بیت (ع) به مناطق سیل‌زده گفت: یکی از برنامه‌های استان قدس رضوی اعزام تیم‌های مختلف اعم از امدادی، خدمات‌رسانی و عمرانی به مناطق سیل‌زده است.

اعزام ۶۰ تیم جهادی کریم اهل‌بیت (ع) به مناطق سیل‌زده

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعید مهدوی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از همه مردم و مسؤولان می‌خواهم از هیچ کمکی به مردم سیل‌زده دریغ نکنند، اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های مهم مردم ایران و کشور همراهی به وحدت و یاری مردم در هنگام بحران است که بسیار به حل مشکلات کمک می‌کند لذا از همه مردم می‌خواهم که از هیچ تلاشی برای کمک‌رسانی به مردم ۱۳ دریغ نکنند.

وی از  اعزام تعدادی جوان جهادی به مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های استان قدس رضوی اعزام تیم‌های مختلف اعم از امدادی، خدمات‌رسانی و عمرانی به مناطق سیل‌زده است به همین منظور امروز ۶۰ تیم جهادی کریم اهل‌بیت (ع) را به این مناطق اعزام کردیم.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان با اشاره به ارسال کمک‌های نقدی مردم گیلان به مناطق سیل‌زده گفت:  خادمان آستان قدس با دریافت کمک‌های نقدی از مردم توانستند یک مبلغ قابل‌توجهی را جذب و در شب میلاد حضرت مهدی به مناطق سیل‌زده ارسال کنیم.

مهدوی با اذعان به اینکه نهادهای خدمات رسان باید امید را در بین مردم مناطق سیل‌زده زیاد کنند تصریح کرد: مردم استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان علاوه بر از دست دادن خانه و زندگی خود به لحاظ روحی و روانی بسیار آسیب‌دیده هستند و اگر همه نهادهای خدمات رسان و مردم به آن‌ها کمک کنند بسیاری از مشکلاتشان حل و با امید بیشتری به زندگی خود ادامه می‌دهند.