ثبت نام دومین دوره «اعتکاف شهدایی» کشور در مشهدمقدس آغاز شد

به گزارش سراج هشت، به نقل از حلقه وصل؛ ثبت نام دومین دوره «اعتکاف شهدایی» کشور با حضور سخنرانان و راویان برجسته کشوری به همت کانون خادمین گمنام شهدا در مشهد آغاز شد.

 

حمیدرضا بروغنی مسئول کانون خادمین گمنام شهدا گفت: دومین دوره ی  «اعتکاف شهدایی» امسال همزمان با سراسر کشور در مشهد برگزار می شود.

وی بیان داشت: این دوره از مراسم معنوی اعتکاف نیز با حضور راویان و سخنرانان برجسته کشوری طی از ۲۹ اسفندماه تا دوم فروردین ۹۸ ویژه ی خواهران و برادران برگزار می گردد.

بروغنی تصریح کرد: در این برنامه از حضور حجج اسلام تراشیون، آقامیری، اسلامی فر، حلواییان، وکیلی، حائری زاده، موسوی و همچنین دکتر خجسته، دکتر زهرا عباسی و سردار احمدیان بهره خواهیم برد.

مسئول کانون خادمین گمنام شهدا ادامه داد: ظرفیت ثبت نام  محدود است و برای خواهران ۱۵ تا ۳۰ سال و برادران ۱۵ تا ۳۵ سال ثبت نام صورت می گیرد.

وی افزود: زمان اتمام ثبت نام نیز با تکمیل ظرفیت است ، مسجد الزهرا(س) احمدآباد میزبان خواهران معتکف و مسجد حجتی میزبان برادران خواهد بود.

این فعال فرهنگی خاطر نشان کرد: علاقه مندان می توانند جهت ثبت‌نام در سایت www.khgshohada.ir اقدام نمایند.

بروغنی هدف از اجرا و نامگذاری این برنامه را ایجاد پیوند بین جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب با شهداست عنوان کرد و گفت: حضور خانواده‌های معزز شهدا باعث نورانیت بیشتر این اعتکاف خواهد بود و مقدمه، اصول و برنامه این اعتکاف با توجه به سیره شهدا تعیین‌شده است.