سفری متفاوت به راهیان نور با حضور حسین یکتا

کاروان «هوای تازه» برنامه ویژه‌ای برای سفری سه روزه به مناطق عملیاتی جنوب کشور تدارک دیده است و متقاضیان می‌توانند جهت حضور در این سفر معنوی که با حضور ۳ روزه حاج حسین یکتا در کاروان همراه است اقدام به ثبت‌نام نمایند.

بسیاری از اقشار مختلف مردم علی‌الخصوص جوانان در اسفندماه از طریق کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند و روزهایی متفاوتی را در آنجا تجربه می‌کنند. در همین راستا، کاروان «هوای تازه» برنامه ویژه‌ای برای سفری سه روزه به مناطق عملیاتی جنوب کشور تدارک دیده است و متقاضیان می‌توانند جهت حضور در این سفر معنوی که با حضور ۳ روزه حاج حسین یکتا در کاروان همراه است اقدام به ثبت‌نام نمایند.

براساس این گزارش، حرکت کاروان هوای تازه روز سه‌شنبه ۱۴ اسفندماه آغاز و این برنامه تا روز جمعه ۱۷ اسفند ادامه خواهد داشت و حاضرین در این اردو در طول این مدت، در یادمان‌های مختلفی حضور و از روایتگری راویان دفاع مقدس بهره‌مند خواهند شد.

علاوه بر حاج حسین یکتا، اعضای کاروان «هوای تازه» از روایت‌گری حاج حسین کاجی، علی پیراسته، محمد احمدیان و امیر سرتیپ دربندی نیز بهره خواهند برد.

متقاضیان جهت ثبت‌نام سفر سه روزه به مناطق عملیاتی جنوب کشور می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۹۶۳۳۶۲۰تماس گرفته و علاوه بر این، اطلاعات بیشتری در رابطه با این سفر کسب کنند.