پیشنهاد شما برای شعار مراسم معنوی اعتکاف امسال چیست؟

به گزارش سراج هشت، در آستانه ی ماه مبارک رجب،  جامعه‌ ایمانی‌ مشعر جهت ایجاد و نمایاندن حداقل‌ِ وحدت‌ و انسجام‌ِ گفتمانی و ارائه تصویری‌ متحد و منسجم از جامعه هیآت و هماهنگی حرکات‌ تبلیغی و رسانه‌ای‌ نظرسنجی شعار مشترک مراسم معنوی اعتکاف را آغاز کرده است.

از ۷ سال‌ پیش جامعه ایمانی مشعر برای ایجاد و نمایاندن حداقل‌ِ وحدت‌ و انسجام‌ِگفتمانی و ارائه تصویری‌ متحد و منسجم از جامعه هیآت و هماهنگی حرکات‌تبلیغی و رسانه‌ای‌ بر مبنای یک نظام‌ محتوایی‌جامع و اولویت‌ سنجی محورهای‌محتوایی، بامشارکت‌ و هم‌اندیشی جامعه‌ بزرگ‌ فعالان‌هیأت، شعاری را به‌عنوان شعار مشترک‌ مناسبتی‌خاص(البته برای دوره‌ای مشخص) انتخاب و اعلام می‌نماید.

در این راستا از هیئات خواسته می‌شود ضمن حفظ آرم‌ و نشان‌ و شعار و علم‌ و بیرق‌ و استقلال‌ خود این شعار را هم در گوشه تولیدات خود درج کرده و در محتوای هیأت مدنظر قراردهند.

یکی از مناسبت‌های خاص، که در سالیان اخیر مورد استقبال ویژه مردم وجوانان، قرارگرفته، ایام نورانی اعتکاف است، از همین‌رو جامعه ایمانی مشعر در تلاش است علاوه بر جامعه بزرگ هیئت‌ها با هماهنگی فعالان امر اعتکاف، محور گفتمانی و شعار مشترک این مناسبت را انتخاب نماید.

علاقه‌مندان می‌توانند با توجه به در پیش‌ بودن ایام اعتکاف پیشنهاد خود را در مورد شعار ماه رجب۹۷ با محوریت اعتکاف به سامانه‌ی ۳۰۰۰۱۵۴۲ پیامک کنند.

مراسم اعتکاف رجبیه در روزهای ایام‌البیض و همزمان با روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه (۲۹ اسفند ۹۷ لغایت ۲ فرودین ۹۸) به مدت سه روز در سراسر کشور برگزار خواهد شد و معتکفین به مدت سه روز در مساجد به روزه‌داری و مناجات‌خوانی می‌پردازند.