مراسم افتتاحیه نهمین جشنواره استانی عمار در  شهرستان صومعه سرا برگزار گردید.

به گزارش سراج هشت، حجت الاسلام و المسلمین مهدوی در مراسم افتتاحیه نهمین جشنواره استانی عمار در شهر ستان صومعه سرا، جشنواره عمار را عمارهایی دانست که در حوزه هنر، مقابله می کنند با کسانی که غرب زده اند.

دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، استان گیلان در ابتدا از زحمات جناب آقای جعفری، جوانی که به تنهایی فیلم های عمار را در مدارس و منازل اکران می کند تشکر و قدر دانی نمودند.
حجت الاسلام مهدوی فرمودند؛ در حوزه فرهنگی برای اینکه دشمنان صدمه بزنند به استقلال کشور ما و عزت ملت ما، مهمترین توطئه در بخش فرهنگی، پیش بینی نودند و  مهمترین نقشه دشمن را  گرفتن هویت دینی و ملی از جوانان این سرزمین بیان داشتند.
دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان گیلان در مورد جشنواره عمار فرمود؛ جشنواره عمار، عمارهایی هستند که مقابل معاویه های زمانه که در هم آورد ، صفین گونه، منافقانه میخواهند امت علوی را، از مولایشان جدا کنند. جشنواره عمار، عمار هایی هستند که در حوزه هنر، مقابله میکنند با کسانی که غرب زده اند.
حجت الاسلام مهدوی آنهایی به حقیقت مدافع ایران اسلامی خواهند شد، که مدافع هویت ایران اسلامی باشند. آن سلبریتی، هنرمند، مدیر، رئیس و مسئولی که دوتابعیتی است، حتی در سبک زندگی اش، که بخشی اش در اروپا است که فرزندانشان لذت دنیوی می برند، و بخش دیگرش هم پشت میز های مدیریتی نقشه هایی میکشند که باب دل کدخداهای عالم می شود. آنهایی که مدافع واقعی مملکت اند، چه آن هنرمند، مدیر و چه آن کارگر و کشاورز، آنهایی هستند که برای هویت ایران اسلامی جان می دهند، چه شهید حدادیان که مقابل یک عده شرور جان خودرا فدا کرد در داخل کشور، چه آن شهدای مدافع حرمی که مقابل داعشی ها، تکفیری ها، آمدند و دفاع از حقیقت اسلام ناب محمدی کردند. ما باید قدردان مدافعان واقعی باشیم.