در راستای سلسله همایش‌های «در امتداد امام(ره)» همایشی با موضوع «۴۰ سال مجاهدت فرهنگی؛ از انقلاب فرهنگی تا آتش به اختیار» با حضور حسن عباسی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش سراج هشت به نقل از حلقه وصل، به همت ستاد مردمی در امتداد روح الله کرمانشاه سلسله همایش‌های «در امتداد امام(ره)» برگزار می شود.

در همین راستا و به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی همایشی با موضوع «۴۰ سال مجاهدت فرهنگی؛ از انقلاب فرهنگی تا آتش به اختیار» با حضور حسن عباسی برگزار می گردد.

این  همایش از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۹ آذرماه در تالار بهمن دانشگاه آزاد واقع در بلوار شهید بهشتی، خیابان جنب دانشکده علوم قرآنی برگزار می‌شود.

گفتنی ست، نخستین همایش در امتداد امام با حضور عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صدا و سیما و رضا سراج تحلیلگر مسائل سیاسی مهر ماه سال ۱۳۹۶ در کرمانشاه برگزار شد.

دومین همایش در امتداد امام نیز با سخنرانی فریدون عباسی رئیس اسبق سازمان انرژی هسته‌ای و محمدحسین رجبی دوانی مورخ و پژوهشگر تاریخ اسلام ۹ دی ماه ۱۳۹۶ برگزار و در سومین همایش ۱۹ بهمن حجت‌الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری و حسین یکتا سخنرانی کردند.

رجبی دوانی و حجت‌الاسلام سقای بی‌ریا به مناسبت حماسه نهم دی ماه در چهارمین همایش در امتداد امام (ره) سخنرانی و پنجمین همایش در امتداد امام با محوریت جنگ اقتصادی و با سخنرانی حجت‌الاسلام مصلحی جانشین دفتر عقیدتی-سیاسی فرماندهی کل قوا و وزیر سابق اطلاعات و سید محمد نوعی از اقتصاددانان روز ۲۵ مهر ماه  سالجاری در محل تالار بعثت برگزار شد.