در این مسابقه شرکت کنندگان می توانند با تهیه کتاب از فروشگاه های سراسر کشور به دو سوال مطرح شده در مسابقه پاسخ دهند و با ارائه یادداشت، دلنوشته، ارسال صفحه ی مورد علاقه ی خود از کتاب، ارسال عکس خلاقانه ، ساخت کلیپ و تیزر و فایل صوتی معرفی کتاب در مسابقه شرکت کنند.

به گزارش سراج هشت، به نقل از حلقه وصل؛ شکراللهی مسئول برگزاری مسابقه «شهید حججی» گفت: با انتشار کتاب «سربلند» روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی انتشارات شهید کاظمی تصمیم به برگزاری مسابقه ای با عنوان «شهید حججی» گرفت.

وی بیان داشت: در این مسابقه شرکت کنندگان می توانند با تهیه کتاب از فروشگاه های سراسر کشور به دو سوال مطرح شده در مسابقه پاسخ دهند و با ارائه یادداشت، دلنوشته، ارسال صفحه ی مورد علاقه ی خود از کتاب، ارسال عکس خلاقانه ، ساخت کلیپ و تیزر و فایل صوتی معرفی کتاب در مسابقه شرکت کنند.

این فعال فرهنگی ادامه داد: شرکت کنندگان می توانند پاسخ ها و کد سریال کتاب را به سامانه ی پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ ارسال کرده و یا آثار خود را در پیام رسان ها به شماره ی ۰۹۱۹۸۷۶۹۸۰۵ ارسال کنند و با هشتک نشر شهید کاظمی و کتاب سربلند در شبکه ای مجازی به اشتراک بگذارند.

شکراللهی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار تا ۱۰ دی ماه است و زمان قرعه کشی ۱۹ دیماه همزمان با سالگرد شهادت شهید کاظمی است.

شکراللهی افزود: به قید قرعه به ۵ نفر از برگزیدگان این مسابقه سفر زیارتی سوریه اهدا می شود.