مراسم رونمایی از چهار کتاب قصه با محوریت «فرماندهان دیار ۱۵ خرداد» پنجشنبه ششم مهرماه در حسینیه شهدای گمنام ورامین برگزار می شود.

به گزارش سراج هشت، به نقل از حلقه وصل؛ مخدومی مدیر مسئول مؤسسه فرهنگی هنری رسول آفتاب ورامین گفت: در سال جدید این مؤسسه با همکاری انتشارات رسول آفتاب طرحی را با عنوان «قصه فرماندهای دیار ۱۵ خرداد» در دستور کار قرار داده است.

 

وی بیان داشت: در گام نخست یک مجموعه ی ۱۰ عنوانی در خصوص ۱۰ سردار شهید دیار ۱۵ خرداد آماده شده است.

مدیر مسئول مؤسسه فرهنگی رسول آفتاب ادامه داد: از این تعداد ۴ کتاب قصه برای هفته دفاع مقدس آماده رونمایی است و شش کتاب دیگر هم در هفته بسیج رونمایی خواهد شد.

این فعال فرهنگی افزود: این قصه ها در واقع خاطرات برجسته زندگی این شهدای گرانقدر در قبل از دفاع مقدس و دفاع مقدس است که توسط تیم نویسندگان ما آماده و نگارش شده است.

مخدومی تصریح کرد: مراسم رونمایی ۴ جلد نخست با حضور نویسندگان، خانواده شهدا و عموم مردم و علاقه مندان روز پنجشنبه ششم مهرماه صورت می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: علاقه مندان جهت حضور در این برنامه می توانند از ساعت ۱۰ به حسینیه شهیدای گمنام ورامین مراجعه نمایند.

مدیر مسئول مؤسسه رسول آفتاب ورامین یادآور شد: نکته قابل توجه در این خصوص این است که مؤسسه دوره های نویسندگی برگزار کرده و دستاورد این دوره ها همین نویسندگان کتاب هایی هستند که در خصوص سرداران و شهدای دیار ۱۵ خرداد دست به قلم شده اند.