بسته‌معرفتی ارتقای‌توانمندی‌ مدیران هیأت های کشور ویژه‌محرم۹۷ از سوی جامعه ایمانی مشعر قم منتشر شد.

به گزارش سراج هشت، به نقل از حلقه وصل؛ سید حسین حاتمی معاون تولیدات محتوایی جامعه ایمانی مشعر قم به حلقه وصل گفت: ثبت نام پانزدهمین بسته معرفتی مدیران و شانزدهمین بسته ارتقای توانمندی سخنران و ستایشگر هیأت‌های مذهبی کشور از تاریخ ۱۵ مردادماه آغاز شده است.

وی بیان داشت: جامعه ایمانی مشعر پیرو سنوات گذشته و به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم اقدام به تهیه پانزدهمین بسته معرفتی مدیران و شانزدهمین بسته ارتقای توانمندی سخنران و ستایشگر هیأت‌های مذهبی نموده است.

معاون تولیدات محتوایی جامعه ایمانی مشعر هدف از تولید این بسته ها را ایجاد جریان سازی محتوایی و معرفتی مشترک و بر اساس نیازها، ارائه نمونه تولیدات برتر جبهه فرهنگی انقلاب جهت تهیه و استفاده اعضا، توانمندسازی ارکان اصلی هیأت در حوزه معرفتی و تغذیه محتوایی، به سه صورت کتاب، بروشور و نرم افزار نامید.

وی تصریح کرد: جبهه سازی و کار عمیق و دقیق تشکیلاتی، استکبار ستیزی و مقابله با جریان نفوذ، وحدت اسلامی، اقتصاد مقاومتی، خدمات اجتماعی و فضای مجازی  محورهای عام و ویژگی‌های کلی بسته های امسال هستند.

حاتمی ادامه داد: با توجه به نظر کارشناسان و همچنین لزوم توجه به مسائل روز فرهنگی و اجتماعی، موضوعات اربعین حسینی، هفته دفاع مقدس و کتابخوانی نیز به عنوان محورهای خاص این بسته‌ها جهت انتخاب محصولات انتخاب شده اند.

عضو جامعه ایمانی مشعر ضمن دعوت از مدیران، سخنرانان و ستایشگران هیأت‌های مذهبی جهت استفاده از بسته‌های ارتقای توانمندی ارکان اصلی هیأت، طریقه درخواست این بسته ها را ارسال عدد ۷۲ به ۳۰۰۰۱۵۴۲  اعلام کردند.

گفتنی است؛ بسته‌های ارتقای توانمندی ارکان هیأت با توجه به زمان و مناسبت‌های مختلف در طول سال تهیه و توزیع می گردد.