«همراه مربی»؛ پایگاهی جامع در راستای تربیت اسلامی

به گزارش جبهه سراج هشت؛ گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ پایگاه اطلاع رسانی «همراه مربی» در راستای تربیت اسلامی و برطرف شدن نیازهای تربیتی مربیان و والدین، راه اندازی شد. همراه مربی، از مجموعه‌هایی است که توسط معاونت فناوری مؤسسه مصباح الهدی قم با هدف پاسخ‌گویی به نیازهای مربیان تربیتی، معلمان، والدین و علاقه‌مندان به مباحثی تربیتی در فضای مجازی بارگذاری شده است.

سبک تربیتی، اندیشه تربیت، رویدادهای تربیتی، بانک مقالات و چندرسانه‌ای، بخش‌های اصلی پایگاه همراه مربی را تشکیل می‌دهد. بیش از هفتاد یادداشت‌ کوتاه ۲۰۰ تا ۴۰۰ کلمه‌ای با محوریت رمز و رازهای تربیت موفق در بخش سبک تربیتی دیده ‌می‌شود.

بیانات اندیشمندانی همچون رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله حائری شیرازی، حجت الاسلام میرباقری و … در عرصه تربیت، زیرمجموعه بخش «اندیشه تربیت» را تشکیل می‌دهد.
مهمترین اخبار حوزه تربیتی را در بخش رویدادهای تربیتی می‌توان مشاهده کرد، همچنین بیست و پنج مقاله تربیتی در حوزه‌های قرآنی و اسلامی را در بخش بانک مقالات پایگاه همراه مربی، می‌توان یافت.
یک خاطره یک مربی، نام زیر مجموعه‌ای از بخش چندرسانه‌ای این پایگاه است که فیلم‌های کوتاهی از تجربه‌های مشاوران و مربیان تربیتی در آن مشاهده می‌شود و صوت سخنرانی‌های اساتید بنام در قالب پادکست در این بخش شنیده می‌شود.

یادآور می‌شود که «هاتف»، کانال ارتباطی پایگاه «همراه مربی» در شبکه‌های اجتماعی است که با هدف پیام‌آوری تربیت اسلامی و در قالب نکات کاربردی تربیتی و دیدگاه‌های مهم تربیتی، مطالب پایگاه را در شبکه‌های مجازی سروش، ایتا، آی گپ، گپ، بله و بیسفون منتشر می‌کند.

تیزر تبلیغاتی سایت همراه من