مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) با بیان اینکه همه امامان رئوف اند اما رأفت امام رضا (ع) حسی است، گفت: امام رضا (ع) به مثابه یک کشتی نجات برای مردم است.

به گزارش سراج هشت، حسین یکتا شامگاه سه شنبه در جشن “زیر سایه خورشید” که به مناسبت میلاد امام رضا(ع) در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت برگزار شد ضمن تبریک میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، اظهار کرد: امام رضا(ع) به مثابه یک کشتی نجات برای مردم است.

وی ادامه داد: شب میلاد امام هشتم شبی است که این امام بزرگوار به همه مردم نگاهی از سر لطف و مهربانی می کند و به هر کسی عیدی مناسب دنیوی و یا اخروی می دهد.

مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) با بیان اینکه امشب نباید به حکمت حضور خود فکر کنید بلکه به علت آن فکر کنید با اشاره به فشار روی زندگی مردم، گفت: مردم نگران مشکلات و فشارهای زندگی هستند ولی باید بدانند که این کشور مملکت امام رضا (ع) است و حتی اگر به مو برسد اما پاره نمی شود.

وی تصریح کرد: مملکت ما مملکتی است که مردم به سختی و زحمت فرزندان خود را بزرگ کردند و بعد راهی جبهه حق علیه باطل کردند.

یکتا با بیان اینکه این کشور زیر نظر امام رضا(ع) است و ما همه خادم او هستیم، افزود: امشب شما دعوتی های این جمع بسیار ویژه هستید، پس برای ظهور آقا دعا کنید که اگر بیاید همه غصه ها حل می شود.

راوی دوران ۸سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه در این فشار ها و تحریم ها خدا با ما است، اذعان کرد: امام و رهبر هرچه می گویند می شود چرا که امام گفت صدام می رود رفت، گفت ظالم می رود شد، رهبر هم همونطور، چون گوش شان به لب امام زمان (عج) است.

وی با بیان اینکه امشب عیدی می دهند غم ها می روند و برکت ها می آید، بیان کرد: امشب از امام رضا(ع) زیارت اربعین را بگیرید و دلهایتان را به پنجره فولاد گره بزنید.

مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا (ع) در پایان با بیان اینکه امیدوارم امشب برای همه شما زیبایی ها را بنویسد گفت: همه امامان رئوف اند اما رأفت امام رضا (ع) حسی است امشب آمده است تا به دل همه سر بزند.