ویژه برنامه عصر، شعر رضوی/ ملکوت هشتم

به گزارش سراج ۸، ویژه برنامه عصر، شعر رضوی با عنوان «ملکوت هشتم» به مناسبت دهه کرامت در رشت برگزار می گردد.

مجتبی حاذق نیکرو، مسئول انجمن ادبی قلم از برگزاری برنامه «عصر شعر ملکوت هشتم» همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا (ع) با محوریت شعر رضوی در رشت خبر داد.

وی با بیان اینکه این برنامه به همت انجمن ادبی قلم، مجمع شاعران جوان انقلاب اسلامی استان گیلان و مجمع شعر آستان قدس رضوی برگزار می‌شود، افزود: نهادهای فرهنگی استان گیلان در برگزاری این برنامه با ما همکاری دارند.

مسئول مجمع شعر رضوی با اشاره به حضور مهمانان کشوری در برنامه «عصر شعر ملکوت هشتم» تصریح کرد: حاج غلامرضا سازگار و مرتضی امیری اسفندقه از مهمانان ویژه این مراسم هستند.

حاذق، شعرخوانی ۱۰ شاعر برتر استان گیلان را از دیگر بخش‌های این برنامه دانست و ادامه داد: شاعرانی از غرب و شرق گیلان، شاعران گیلکی‌سرا، شاعران حوزه کودک و نوجوان، شاعران دانش آموز و شاعران طلبه نیز در این مراسم حضور خواهند داشت و به شعرخوانی می‌پردازند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه حضور علاقه‌مندان در این مراسم آزاد و بلامانع است، گفت: برنامه «عصر شعر ملکوت هشتم» در روز دوشنبه یکم مرداد ماه رأس ساعت ۱۸ در سالن همایش‌های بانک ملی استان گیلان در رشت برگزار خواهد شد.