رابطین جامعه ایمانی مشعر باید موجب اطمینان خاطر مقام معظم رهبری باشند

آبفروش در دومین اجلاس ملی رابطان جامع ایمانی مشعر در قم گفت‌: هریک از رابطین جامعه ایمانی مشعر یک فرمانده و مدیر و رهبر یک مجموعه فرهنگی هستند که باید در حوزه جغرافیایی و شهرستان خود نقش ایفا کرده و موجب اطمینان خاطر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در شهر خود باشند.

 

به گزارش سراج هشت، رحیم ‌آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر، در دومین اجلاس ملی رابطین جامعه ایمانی مشعر که در سالن اجتماعات وصال مجتمع فرهنگی یاوران مهدی قم امروز ۱۳ تیرماه برگزار شد، ضمن خیر مقدم به حضار بیان کرد: امیدواریم که این حرکت در زیر بیرق امام حسین همواره پایدار باشد.

وی اظهار کرد: این دومین اجلاس ملی رابطین جامعه ایمانی مشعر است که مانند سال گذشته در تیر ماه برگزار می‌شود؛ این اجلاس با دیگر اجلاس‌های خادمان هیأت‌ها متفاوت است و با هویت شما در این اجلاس دیگری دعوت شدید.

جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر ادامه داد: هر کدام از شما به عنوان یک فرمانده و مدیر و رهبر یک مجموعه فرهنگی و هیأت باید در حوزه جغرافیایی و شهرستان خود نقش ایفا کنید و این ماموریت بسیار خطیری است.

وی عنوان کرد: شما باید مقدمات فضای انقلابی و شرایط مناسب فرهنگی در شهرستان خود فراهم کنید.

آبفروش با اشاره به اینکه امام جمعه تبریز یک فعال فرهنگی تمام عیار است، بیان کرد: آیت‌الله آل‌هاشم به عنوان یک امام جمعه مردمی و مدیر فرهنگی در شهر خود بسیار خوب عمل کرده است و عملکرد خوب ایشان باید سرلوحه ما باشد به گونه‌ای که هریک از ما باید موجب اطمینان خاطر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در شهر خود باشیم.

وی ادامه داد: حرکت شریانی جامعه ایمانی مشعر باید موجب استقرار امنیت فرهنگی سیاسی اجتماعی در کشور شود و شما نقش اصلی در این عملکرد را ایفا می‌کنید.

جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر اظهار کرد: سعی کردیم که استادان و خطیبان خوبی برای این مراسم فراهم کنیم و سعی کردیم که در این اجلاس با استفاده از انتقادات اجلاس اول،‌ اشکالات را برطرف کنیم و شکل متفاوتی داشته باشد.

آبفروش ادامه داد: در حاشیه دومین اجلاس رابطین جامعه ایمانی مشعر یک نمایشگاه مفصل نیز تدارک دیدیم که به مجموعه فعالیت‌های جامعه ایمانی مشعر در چند سال گذشته می پردازد.

وی با بیان اینکه ارتباط میان رابطین جامعه ایمانی مشعر تا کنون بسیار محکم و خوب بوده است، خاطرنشان کرد:‌ در جریان بحران آب در آبادان و خرمشهر با ارتباط سریع و مناسبی که صورت گرفت، چندین روز قبل از رسانه‌ای شدن این ماجرا اقدام به فعالیت در عرصه آبرسانی کردیم که فعالیت‌های کارشناسانه مهمی انجام شد.

یادآور می شود، این همایش ۱۳ تا ۱۵ تیرماه با حضور ۳۰۰ نفر از خادمان شهرستان های سراسر کشور در مجتمع یاوران مهدی واقع در جمکران قم برگزار می شود.