مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد:

جشنواره مردمی کرامت برگزار می شود/ سفیران کریمه به نصف جهان می آیند

 
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از برگزاری جشنواره مردمی کرامت در این استان خبر داد و گفت: حضور خادمان حرم مطهر حضرت معصومه(س) در اماکن مختلف مثل مساجد، بیمارستان ها و بقاع متبرکه بخشی از این جشنواره است.
 حجت الاسلام دکتر محمدرضا نیستانی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در دیدار مسئول هماهنگی کاروان سفیران کریمه(خدام حرم حضرت معصومه سلام الله علیها) در استان اصفهان به برگزاری جشنواره مردمی کرامت همزمان دهه کرامت اشاره کرد و گفت: حضور خادمان حرم مطهر حضرت معصومه(س) در اماکن مختلف مثل مساجد، بیمارستان ها و بقاع متبرکه بخشی از این جشنواره است

 

وی با تاکید بر اهمیت شاد بودن در شادی اهل بیت(ع) گفت: یکی دیگر از برنامه های این جشنواره طرح ملی «پویش لبخند کرامت» با هدف تامین جهیزیه زوج های نیازمند، درمان بیماران نیازمند و اعزام زائر اولی ها خواهد بود.

نیستانی به برگزاری جشن بزرگ کرامت در شهر اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: این ویژه برنامه توسط آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) و همراه با پخش تلویزیونی خواهد بود.

وی آذین بندی شهرها، ایستگاه های مردمی کریمانه، کاروان کرامت، مسابقه حدیث کرامت، نذر شادی، جشن های مردمی کرامت، نور باران و دختران آفتاب را از دیگر برنامه های دهه کرامت برشمرد.

گفتنی است در این دیدار جواد دیانی مدیر مسوول کانون فرهنگی هنری شهید بهشتی کوشکچه و مسئول هماهنگی کاروان سفیران کریمه در استان اصفهان با بیان اینکه این کاروان در شهرستان های اصفهان، تیران و کرون، فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت، خوانسار و گلپایگان حضور پیدا می کند به برنامه ریزی های انجام شده برای برگزاری هرچه با شکوه این برنامه ها اشاره کرد.