فرهنگ غرب به‌دنبال جدا کردن فرزندان ما از خانوده‌ها است

 

نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: امروز دشمنان اسلام و فرهنگ غرب در تلاش هستند تا فرزندانمان را از دامن خانواده جدا کرده و بربایند.

 

آیت‌الله رسول فلاحتی شامگاه پنجشنبه در محفل انس با قرآن کریم مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) گیلان در مصلی رشت اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) یک نهاد دینی و انقلابی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه خانواده‌ها باید برای رشد و پیشرفت خود برنامه داشته باشند عنوان داشت: پدر و مادری موفق است که بزرگترین دغدغه‌اش تربیت فرزندش باشد.

آیت‌الله فلاحتی با اعلام اینکه دشمنان انقلاب امروز فرزندان کشور را مورد هدف قرار داده‌اند تصریح کرد: امروز دشمنان در تلاش هستند تا به وسیله شبکه‌های ماهواره‌‌ای فرزندانمان را از دین دور کرده و بنیان‌های خانواده را نابود کنند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه امروز ابزار ارتباطی به راحتی در اختیار جوانان قرار می‌گیرد خاطرنشان کرد: پدر و مادر موفق کسی است که بتواند با فرزندش رفیق شود و به او توجه کند.

وی با بیان اینکه امروزه خانواده‌ها تنها به فکر زندگی و اشتغال فرزندانشان هستند ابراز داشت: متاسفانه امروز کمتر می‌بینیم که خانواده‌ای به فکر دیانت و ایمان فرزندش باشد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه امروز دشمنان اسلام در تلاش هستند تا فرزندانمان را از دامن خانواده جدا کرده و بربایند عنوان داشت: فرهنگ غرب به دنبال مسلط شدن بر جوانان ما است.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به ویژگی‌های یک دوست مناسب برای جوانان و نوجوانان خاطرنشان کرد: دوست مناسب برای جوانان و نوجوانان کسی است که با ایمان، با اخلاق، با تقوا و اهل نماز باشد.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه امروزه اکثر خانواده‌ها فرزندانشان را به دانشگاه‌ها و جامعه سپردند اظهار داشت: این امر در حالی است که ۸۰ درصد از تربیت فرزندان مربوط به خانواده و ۲۰ درصد مربوط به جامعه است.