رونمایی از بیانات مقام معظم رهبری درباره کتاب و کتابخوانی در نمایشگاه

«ما و کتاب»، مشتمل بر بیانات مقام معظم رهبری درباره کتاب و کتابخوانی در ایام برگزاری سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب تهران رونمایی می‌شود.

«ما و کتاب» مشتمل بر بیانات مقام معظم رهبری درباره موضوع کتاب و کتابخوانی در سال‌های مختلف به کوشش انتشارات سوره مهر منتشر شده و در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.

عارف علوی، مشاور مجمع ناشران انقلاب اسلامی، در گفت‌وگو با تسنیم، درباره این اثر گفت: «ما و کتاب» با همکاری مجمع ناشران انقلاب اسلامی و انتشارات سوره مهر تهیه و منتشر شده است. این اثر، کتابی جامع درباره دیدگاه‌های مقام معظم رهبری درباره موضوع کتاب و کتابخوانی است.

به گفته او؛ «ما و کتاب» شامل بیانات مقام معظم رهبری در دوره‌های مختلف درباره موضوع کتابخوانی تا سال ۹۵ است که توسط کارشناسان مجمع ناشران انقلاب اسلامی تدوین و تنظیم شده است.

مراسم رونمایی از این کتاب روز چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت‌ماه، در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.

سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب تهران از امروز، ۱۲ اردیبهشت‌ماه، به مدت ۱۰ روز میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی در مصلی امام خمینی(ره) است.

منبع: خبرگزاری تسنیم