سجاد ستوده مسئول سازمان فضای مجازی سراج در گیلان صبح امروز در نشست با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: فراخوان جشنواره آخرین آفتاب با موضوعات مرتبط با مهدویت و انتظار در استان گیلان آغاز شد.

وی  با اشاره به اینکه فراخوان جشنواره آخرین آفتاب با موضوعات مرتبط با مهدویت و انتظار در استان گیلان آغاز شد افزود: جشنواره آخرین آفتاب در رشته های طراحی، نقاشی دیجیتال، تایپو گرافی و موشن گرافیک برگزار می شود.

مسئول سازمان مجازی سراج در گیلان بومی بودن شرکت کنندگان را یکی از شرایط شرکت در جشنواره اعلام کرد و گفت: هر یک از شرکت کنندگان می توانند در تمامی بخش های مذکور این جشنواره شرکت نمایند.

ستوده با اشاره به خلا تولید آثار فاخر و ارزشمند در زمینه رشته های نام برده در جشنواره مذکور تصریح کرد: جشنواره آخرین آفتاب با هدف تولید آثار فاخر در موضوعات مرتبط با انتظار و مهدویت در استان گیلان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در بخش موشن گرافیک آثار ارسالی حداقل یک دقیقه در نظر گرفته شده است ادامه داد: به همراه هر اثر ارسالی از شرکت کنندگان، مشخصات افراد در قالب یک فایل word شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس محل سکونت و ایمیل، شماره تلفن همراه و تلگرام، نرم افزارهای استفاده شده در تولید اثر به دبیرخانه ارسال شود.

ستوده با بیان اینکه از شرکت کنندگان جشنواره آخرین آفتاب در مراسم ویژه ای تقدیر می شود خاطرنشان کرد: به آثار منتخب جشنواره مذکور جوایز ارزنده نقدی و غیر نقدی اهدا شده و آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره در قالب نرم افزار های مختلف منتشر و در اختیار عموم قرار داده می شود.

وی افزود: از هنرمندان و شرکت کنندگان جشنواره آخرین آفتاب به منظور تولید محصولات فرهنگی در موضوعات مختلف در دفتر استانی سازمان سراج در گیلان دعوت می شود.

مسئول سازمان مجازی سراج در گیلان مهلت ارسال آثار را تا ۳۱ اردیبهشت امسال عنوان کرد و با بیان اینکه آثار جشنواره با فرمت زیپ به آدرس را  gilan@seraj.ir ارسال شود اظهار کرد: علاقمندان جشنواره آخرین آفتاب برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این جشنواره می توانند با شماره تلفن ۰۹۳۹۱۰۹۳۹۴۴ تماس حاصل کنند.