قطعۀ موسیقی هم‌قصه، با صدای طاها‌ چوگان‌باز، تنظیم موسیقی امید رهبران و شعری از سیدحامد احمدی در استودیو رضوان تهیه شده است. هم‌قصه برنامه‌ای گفت‌وگو محور و با مهمانانی از سراسر دنیا است که

با درون‌مایه‌ای انسان‌دوستانه از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

طاها چوگان‌باز با اشاره به اینکه قطعۀ موسیقی هم‌قصه دومین همکاری او با اتحادیه بین المللی امت واحده است، گفت: سال قبل نیز با همکاری این اتحادیه کاری عربی‌فارسی با نام «بی‌پناه» برای کودکان سوری با هدف همبستگی با کودکان جنگ زده و کاستن از آلام ایشان تولید و آن را در دمشق اجرا کردیم.

خوانندۀ موزیک‌ویدئو‌های «هفت‌سین» و «بی‌صبری»، ساختن موسیقی‌ با نگاه بین‌المللی و برای مخاطب بین‌المللی را از حوزه‌های مورد علاقۀ خود دانست و اضافه کرد: وقتی این کار به من پیشنهاد شد، با توجه به شعر خوب و به دلیل درون‌مایۀ انسان دوستانه و بین‌المللی برنامۀ تلویزیونی هم‌قصه، علاقه‌مند به اجرای این کار شدم.

برنامۀ تلویزیونی هم‌قصه که اجرای آن را اتحادیه بین‌المللی امت واحده برعهده دارد، جمعه‌شب‌ها از شبکۀ یک سیما پخش می‌شود. این برنامه در هفتۀ جاری و به مناسبت نزدیک‌شدن به روز سیزده‌آبان، از یکشنبه تا پنج شنبه، هر شب بعد از خبر ۱۹ پخش خواهد شد.

دریافت فایل