دکتر مظفر نامدار گفت: آنهایی که با آثار مطهری (ره) آشنا هستند، هیچ وقت نمی لغزند.

دکتر مظفر نامدار، استاد علوم سیاسی دانشگاه های کشور در ایام شهادت شهید مرتضی مطهری (ره) با اشاره به اهمیت آثار استاد مطهری (ره) در گفتگو با پایگاه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان (سراج ۸) گفت: تمام نوشته ها و آثار آقای مطهری (ره) دفاع از دین است و چون این آثار، دفاع از دین بود، امام (ره) فرمودند که آثار مطهری بدون استثناء همه سودمند است.

دکتر نامدار با اشاره به ویژگی های آثار استاد مطهری (ره) گفت: آثار مطهری، هر خواننده ای را غنی می کند و قدرت فهم و استنباط فرد را زیاد می کند. بصیرت می آورد و باعث می شود آدمی نلغزد.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی بصیرت بخشی این آثار افزود: آنهایی که با آثار مطهری (ره) آشنا هستند، هیچ وقت نمی لغزند. در بدترین جاها و در سخت ترین پرتگاه ها نمی لغزند. بصیرتی که این آثار به آدمی می دهد، آدم را در بزنگاه ها و پرتگاه ها نگه می دارد.

این استاد دانشگاه در انتها با اشاره به اهمیت خواندن آثار استاد مطهری به شکل گروهی خطاب به مجموعه های فرهنگی استان گیلان گفت: به دوستان مذهبی و به مجموعه های فرهنگی استان توصیه می کنم که بنشینند و دسته جمعی آثار شهید مطهری را بخوانند. جمعی بخوانند و متن خوانی کنند. اشنایی با این متون ایمان را در دل این دوستان قوی تر خواهد کرد.