اولین سری از محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» در قالب پوشاک، طراحی و تولید شده و در نمایشگاه قرآن تهران عرضه شد.

این پوشاک که در قالب لباس تابستانه دخترانه و پسرانه توسط تولیدی «ردا» طراحی شده است، مناسب گروه کودکان و نوجوانان می ‌باشد.

۲۰۱۰۰۷۰۶۳۱

پوشاک انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» هم اکنون در شبستان ضلع شرقی مصلی تهران، انتهای بخش رسانه‌های دیجیتال، ابتدای قسمت عفاف و حجاب نمایشگاه قران تهران تا ۸ام تیرماه و با تخفیف‌های ویژه ماه مبارک رمضان عرضه می‌شود.

همچنین دیگر محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» نیز به زودی طی مراسمی رونمایی خواهد شد. لوازم التحریر، پوشاک، کیف، ماگ، ست جشن تولد، ست جشن تکلیف و… از مهمترین محصولات جانبی در دست تولید برای سومین فیلم پرمخاطب سال ١٣٩۴ می‌باشند.

۷۹۹۳۵۹۹۹۶

شایان ذکر است «شاهزاده روم» محصول گروه هنرپویا، اولین کنسرسیوم فرهنگی هنری شکل گرفته در بخش خصوصی است. گروه هنرپویا توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان با شعار “فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید” پایه گذاری شد و در اولین قدم انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با همین شعار به بازار عرضه کرد و توانست به فروش ۵ میلیارد تومانی در سینماهای تهران و شهرستان ها دست یابد.

۱۸۲۲۰۶۲۵۸۸

علاقه‌مندان می توانند جهت تهیه پوشاک «شاهزاده روم» به فروشگاه «پوشاک کودکان ردا» در خیابان جمهوری، تقاطع امیراکرم، خیابان برادران مظفر، پاساژ پارسه، طبقه ۲، واحد ۲۱۱ مراجعه کنند. عمده فروشان، خرده فروشان و مصرف کنندگان نیز می‌توانند علاوه بر فروشگاه مرکزی «پوشاک کودکان ردا» با شماره‌های ۰۹۳۶۹۵۲۹۹۵۵ و ۰۹۱۲۰۷۲۴۸۸۹ تماس حاصل کنند.