پویش مطالعاتی «لحظه‌های انقلاب» با هدف ترویج مطالعه این اثرماندگار و خواندنی را با تخفیف ۷۰ درصدی و با صرف نظر کردن از۲۶۰ میلیون تومان منافع حاصل ازحقوق مادی دست‌اندارکاران در چاپ‌های دهم و یازدهم، به نفع مردم وعلاقه‌مندان آثار مرحوم گلابدره‌ای درآستانه آغاز سی‌ و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب، همگان را دعوت به بهره‌مندی از این فرصت استثنایی می‌کند.

علی خلیلی، مدیرمسئول نشر دالمن گفت: این تصمیم را بعد از یک سفرسه‌ ماهه به استان‌های خراسان، یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان و…ضمن بررسی وضعیت مطالعه و سبدهای خالی خانوارها از کتاب و وضعیت توزیع کتاب در کشور اتخاذ کردم.

وی گفت: روستاهای خالی از سکنه و سفره‌های خالی مردم را دیدم و دیدم جوانان به‌طور خودجوش باکپی کردن صفحاتی از «لحظه‌های انقلاب» و برگزاری جلسات نقد نیازهای مطالعاتی خود را بسختی برطرف می‌کنند.‏

خلیلی یادآور شد: سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی بسیاری اعم از دولتی و خصوصی را سراغ دارم که فقط در تهران شناخته شده هستند و بیشترین بودجه فرهنگی کشور را می‌بلعند. این در حالی است که تعدادی از این مراکز حتی در تهران هم شناخته شده نیستند، چه برسد به دیگر شهرها و سرحدات سیستان و بلوچستان.