مدیرکل، معاونین، روسای ادارات شهرستان و جمعی از کارشناسان اوقاف گیلان به دیدار حضرت آیت الله رودباری در محل بیت ایشان رفتند و از نزدیک به بیان گزارش یکساله عملکرد اوقاف گیلان پرداختند.

در این دیدار که در فضای صمیمی برگزار شد، حضرت آیت الله رودباری ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور مدیرکل و همکاران اوقاف گیلان ، گفت : از حاج آقای عادلی مدیرکل اوقاف گیلان بخاطر ارایه گزارش یکساله تشکر می کنم و به راستی از کارهای شکل گرفته و انجام شده در مجموعه اوقاف گیلان راضی کننده و مایه مباحات است.

IMG_383sd

وی همچنین افزود : انسان بقاء را دوست دارد و همواره بدنبال این است که بعد از مرگ خود همواره یاد و نام او زنده باقی بماند و اسلام راه حل این موضوع را سنت حسنه وقف اعلام کرده است که این سنت در استان ما نیز جاری است.

حضرت آیت الله رودباری همچنین گفت : بنده خدا را شاکرم که این سنت حسنه در استان ترویج پیدا کرده و به نیت واقف به درستی عمل می گردد که البته اوقاف باید دست موقوفه خواران که هر طبقه از جامعه باشند از موقوفات کوتاه کند و در این راه ما روحانیون نیز وظیفه داریم تا در این خصوص برای مردم روشنگری نماییم.

وی همچنین افزود : بنده خدا را شاکرم که در راس امور اوقاف کشور فرد اصلحی به نام حاج آقای محمدی و مدیرکل پرتلاش و مبتکری نیز در استان که حاج آقای عادلی می باشد و این مایه مباهات و افتخار است.

حضرت حجت الاسلام رودباری همچنین گفت : با تلاش های صورت گرفته توسط حاج آقای عادلی و کلیه همکاران ایشان در استان انشالله روزی فرا برسد که آمار وقف که امروزهم به رشد خوبی رسیده است بازهم روز به روز در استان بالاتر رود و از کلیه حقوق موقوفات و بقاع متبرکه صیانت و نگهبانی گردد و دست موقوفه خواران از این اموال قطع گردد.IMG_38233
IMG_3825IMG_3824