حجت الاسلام حسن ملائکی گیلانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی بندر آستارا از برگزاری مراسمات دهه دوم ایام فاطمیه(س) در مساجد، هیات‌های مذهبی و تکایا این شهرستان خبر داد و گفت: برنامه‌های دهه دوم ایام فاطمیه(س) باشکوه‌تر از سال‌های گذشته و دهه نخست در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مساجد، هیات‎های مذهبی و تکایا برای اجرای برنامه‌های دهه دوم ایام فاطمیه(س) آمادگی لازم دارند، افزود: مهم ترین برنامه‌های دهه دوم فاطمیه(س) در آستان مقدس امامزادگان ابراهیم و قاسم(ع) و هیات‌ها و تکایایی چون هیأت فاطمیون، عاشقان حضرت زینب(س)، هیأت فاطمه زهرا(س) و هیأت عباسی بندر آستارا و با سخنرانی سخنرانان و مداحی مداحان مطرح کشوری اجرا می‌شود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندر آستارا از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این شهرستان برای حضور گسترده در برنامه‌های دهه دوم فاطمیه(س) دعوت کرد و ادامه داد: مردم ولایتمدار و عاشق اهل بیت(ع) آستارا همیشه در برنامه‌های مذهبی حضوری چشمگیر داشته و عشق و ارادتشان را به خاندان اهل بیت(ع) اثبات کرده و به نمایش گذاشته‌اند.

وی تصریح کرد: همچنین به مناسبت ایام فاطمیه(س) 10 اجتماع دیگر در سطح روستاهای شهرستان در محدوده زمانی مشخص برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام ملائکی گیلانی از اجتماع باشکوه دسته‌های عزاداری بندر آستارا به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد و گفت: در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) دو اجتماع مهم در شهر آستارا از محل مقابل سپاه تا مسجد حضرت فاطمه(س) و یک تجمع بزرگ عزاداران نیز در شهر لوندویل برگزار می شود.