سیده هاجر طباطبائی فرد رئیس هیات مدیره و معاون آموزش موسسه تسنیم قرآن و عترت استان گیلان در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی حافظون گفت: به منظور تربیت مربیان دوره های پیش دبستانی و تکمیل کادر آموزشی موسسات، تشکل ها و مهدهای قرآنی در سطح استان گیلان موسسه تسنیم با همکاری موسسه مکتب قرآن قم در قالب تفاهم نامه همکاری های مشترک دوره مذکور را برگزار نموده است.

طباطبائی با اشاره به اینکه این دوره به مدت دو هفته در ساختمان موسسه تسنیم قرآن و عترت در حال برگزاری است گفت : این کلاس ها در دو نوبت صبح و عصر به مدت ۲ هفته از دوشنبه ۱۶ شهریور آغاز شده است.

معاون آموزش موسسه تسنیم قرآن و عترت گیلان با اشاره به اینکه ۲۳ نفر از داوطلبان پس از آزمون ورودی و گزینش اولیه در این دوره شرکت دارند خاطرنشان کرد :ارزش اموزشی این دوره ۱۴۰ ساعت آموزشی است که برای قبول شدگان آزمون های پایانی دوره گواهینامه تربیت معلم پیش دبستانی صادر خواهد شد.

رئیس هیات مدیره موسسه تسنیم با اشاره به همکاری بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاءگیلان در برگزاری این دوره گفت: در حال حاضر داوطلبانی از نقاط مرکزی و شرقی گیلان در این دوره حضور دارند که در آینده نزدیک برای سایر مناطق گیلان نیز این دوره برگزار خواهد شد.