• اینکه می‌‌بینید اجانب اینگونه بر ضد ایران تبلیغ می‌‌کنند و رسانه‌‌های گروهیشان بی‌‌وقفه علیه مابه کار گرفته می‌‌شوند، برای این است که این قیام برای اسلام است و ما می‌‌خواهیم فرهنگ اسلامی را در همه جا گسترش دهیم و اینها می‌ترسند که مبادا اسلام در کشورشان رشد پیدا کند و دیگر جایی برای آنها نباشد. امام خمینی(ره)
  • اگر بتوانیم اخلاق را اسلامی کنیم، فرهنگ را اسلامی کنیم، مردم را با خُلقیّات اسلامی پرورش دهیم و صفاتی را که در صدر اسلام از یک جماعت کوچک، یک ملت عظیم و مقتدر درست کرد، در ملتمان زنده کنیم، همینها بزرگترین دستاوردهاست. امام خامنه ای مدظله العالی

اولین گرامیداشت شهدای بصیرت کشور، یادمان شهیدان اسدالله لاجوردی، ابوالحسن کریمی، دکتر مجید دیالمه، علی انصاری و حسن آیت در تالار سوره تهران برگزار می شود.

این مراسم که عصر روز دوشنبه ۲۳ شهریور جاری هم زمان با ایام شهادت شهید لاجوردی در تهران برگزار می شود، از مقام شهیدان بصیرت تجلیل خواهد شد.

لازم به ذکر است که دو تن از ۵ شهیدی که در این همایش تجلیل خواهند شد، از شهدای گیلانی بصیرت هستند. شهید علی انصاری اولین و تنها استاندار شهید گیلان و شهید ابوالحسن کریمی دادستان گیلان بودند که در دهه شصت به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند.

این مراسم با همکاری مشترک مجموعه های انقلابی ای همچون حزب الله سایبر و سازمان های سراج و اوج برگزار می شود.

شهدا

نظرات بینندگان

نظری ثبت نشده است

انتظار