فرمانده سپاه قدس گیلان در این دیدار در رابطه با برنامه های آتی سپاه گزارشی جامع ارائه نمود و به تشریح برنامه های این نهاد در آینده پرداخت.

امام جمعه انزلی نیز با اشاره به جایگاه موثر و مهم سپاه قدس در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی به ضرورت فعال ترشدن این نهاد تاکید کرد و افزود: سپاه با فعالیت بیشتر و پویایی در جامعه می توان از آرمان های انقلاب اسلامی سیانت نماید و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می تواند با متحول شدن استوار تر از گذشته قدم بر دارد.

حضرت حجه الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین رفع معضلات فرهنگی و ناهنجاری های اجتماعی را نیز از وظایف مهم سپاه دانست و خاطر نشان کرد : رفع تهاجم به باورهای دینی و اعتقادی جامعه خصوصا نسل جوان باید مورد توجه قرار گیرد.

تاکید به غنی شدن، پررنگ شدن و منظم شدن حلقه های صالحین دیگر موضوعی بود که وی در دیدار خود با فرمانده سپاه قدس گیلان به آن اشاره و تصریح کرد: بیشتر شدن این قبیل برنامه های فرهنگی می تواند یاری رسان سپاه در موضوعات فرهنگی باشد.

وی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد که ان شا الله با حضور سردار عبدالله پور در این جایگاه قطعا تحول و پویایی لازم در مجموعه سپاه و بسیج استان ایجاد خواهد شد.

seyedshams (103) seyedshams (104) seyedshams (105)