علیرضا قانع مدیر عامل سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری رشت با تاکید بر اینکه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و ماه نزول قرآن طرح«بهار قرآن» با اجرای ۲۵ برنامه‌ی محفل انس با قرآن مجید در ۲۵ مسجد از محلات رشت برگزار می‌شود، گفت: سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کلانشهر رشت هدف از اجرای این برنامه را تعمیق و تعمق فرهنگ قرآنی در جامعه و بردن برنامه‌های دینی و اعتقادی به محلات مختلف شهر طراحی کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان ساعت ۲۱:۳۰ هر شب برنامه‌ی محفل انس با قرآن به همت سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کلانشهر رشت و با همکاری شهرداریهای مناطق پنجگانه در محلات مختلف شهر رشت برگزار می‌شود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کلانشهر رشت تاکید کرد: نخستین برنامه‌ی بیست و پنجگانه‌ی محفل انس با قرآن جمعه ۲۹ خرداد ماه همزمان با دومین روز ماه مبارک رمضان در مسجد صاحب‌الزمان واقع در بلوار شهدای گمنام، خیابان شهید خوش خلقت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این برنامه‌ها قاریان برتر و ممتاز شهرستان رشت، استان گیلان و کشور حضور می‌یابند و با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید فضایی معنوی و روحانی در شبهای پرفضیلت ماه مبارک رمضان برای مردم و شهروندان محلات مختلف شهر رشت رقم می‌زنند.

گفتنی است این برنامه‌ها با حضور علیرضا قانع مدیر عامل سازمان، دکتر ثابت‌قدم شهردار کلانشهر رشت و اعضای محترم شورا در ۲۵ محله‌ی مختلف رشت با حضور مشتاقان و علاقه‌مندان با قرآن کریم و کلام وحی برگزار خواهد شد.