رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای در پیامی بسیار مهم و در حرکتی هوشمندانه در اوج حملات امپراتوری رسانه ای نظام سلطه علیه اسلام عزیز جوانان غربی را مخاطب قرارداده اند و آنان را به مطالعه اسلام دعوت کردند.

بعد پیام حضرت آقا شاهد هستینم که رسانه های مختلف خصوصا شبکه های اجتماعی موبایلی در گروه های مختلف دعوت به نشر نامه معظم له در داخل و خارج می شود متن نامه به زبان های مختلف ترجمه و شیوه های مختلف نشر آن در سایت ها،شبکه ها و محیط های مجازی توضیح داده می شود تا همه ارادتمندان به حضرت امام خامنه‌ای بتوانند در نشر پیام مقتدایشان سهمی داشته باشند.

این امر البته امری لازم و وظیفه ای است که همگان به حد توان باید انجام دهند خصوصا که دشمن یا همان زمامداران امپراتوری سلطه با ابزار رسانه همه تلاش شان همواره در بایکوت بیانات معظم له بوده و هست و اینبار هم که به قول خودشان با پیامی غافلگیر کننده مواجه شدند با سناریوی اعلام دیرهنگام مرگ عبدالله سعودی سعی در انحراف اذهان عمومی و مخاطبان خواهند کرد.

اما نکته ای که غرض از نوشتن این سطور بود آن که ما به عنوان یاران و پیروان امام خامنه‌ای بعد وظیفه نشر پیام ایشان چه وظیفه ای داریم؟

آیا در تبیین و یا کمک به مخاطبان پیام معظم له وظیفه ای متوجه ما نیست؟

اگر جوانان اروپا و آمریکای شمالی و دیگر نقاط جهان بخواهند در خصوص اسلام و قرآن و سیره پیامبر اعظم علیه و علی آله السلام تحقیق کنند

و پاسخ سوالات امام خامنه ای را بیابند ما چه وظیفه ای داریم؟

اگر بعد نشر پیام معظم له در ایمیلی یا امنیتی و… از ما سوالاتی داشتند ما چه مقدار آمادگی داریم؟

اصلا ما در جهت تبیین بیانات معظم له و تولید محتوای لازم چه میزان آمادگی داریم ؟

اینها سوالاتی است که انتظار است در آن تأمل کنیم.