نصر الضفیف، با تقدیر از حمایت مردم گیلان از مردم مظلوم یمن، اظهار کرد: من به نمایندگی از ملت یمن از حمایت های مردم ایران و در رأس آن آیت الله خامنه ای از کشورم کمال تشکر را دارم.

وی در محکومیت تجاوز آل سعود به یمن، تصریح کرد: ملت ایران زیر سایه ولایت فقیه ارزش های اسلامی و مردانگی و جوانمردی را با حمایت از مستضعفان جهان معنا کرده اند.

ایران اسلامی دلگرمی جبهه مقاومت در جهان اسلام است

یمنی ساکن در گیلان تأکید کرد: ایران اسلامی در طول تاریخ شکل گیری نظام جمهوری اسلامی در این کشور حامی مستضعفان جهان بود و این حمایت در عمل به جبهه های مقاومت در جهان اسلام ثابت شده است.

وی اضافه کرد: شما در جنگ نظامی با عراق که از آن دفاع مقدس یاد می کنید ارزش های مقاومت برابر ظلم را معرفی کردید و نه تنها مردم کشورم یمن بلکه لبنان، سوریه و عراق از این ارزش ها در تاریخ اسلام پیروی می کنند.

نصر الضفیف با بیان اینکه باید به دنیا بگویم که ایران تنها حامی یمن است، اظهار کرد: آل سعود در تجاوز به کشورم به هیچ جا نرسیده و جزء با کشتار زنان و کودکان و تخریب زیر ساخت ها خود را به عنوان رژیم کودک کش پشت سر اسرائیل قرار داده است.

ما یمنی ها پشت سر ملت ایران ندای مرگ بر آمریکا سرمی دهیم

وی با تاکید بر اینکه حملات عربستان به پایان رسیده و این بار ما درصدد پاسخ به آل سعود هستیم، ترور سربازان و اسارت آنها از اردوگاه عربستان سعودی را بیانگر این حقیقت دانست.

یمنی ساکن در گیلان در خاتمه اظهار کرد: ما یمنی ها در اردوگاه استکبار ستیزی قرار داریم و پشت سر ملت ایران ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سرمی دهیم.