• اینکه می‌‌بینید اجانب اینگونه بر ضد ایران تبلیغ می‌‌کنند و رسانه‌‌های گروهیشان بی‌‌وقفه علیه مابه کار گرفته می‌‌شوند، برای این است که این قیام برای اسلام است و ما می‌‌خواهیم فرهنگ اسلامی را در همه جا گسترش دهیم و اینها می‌ترسند که مبادا اسلام در کشورشان رشد پیدا کند و دیگر جایی برای آنها نباشد. امام خمینی(ره)
  • اگر بتوانیم اخلاق را اسلامی کنیم، فرهنگ را اسلامی کنیم، مردم را با خُلقیّات اسلامی پرورش دهیم و صفاتی را که در صدر اسلام از یک جماعت کوچک، یک ملت عظیم و مقتدر درست کرد، در ملتمان زنده کنیم، همینها بزرگترین دستاوردهاست. امام خامنه ای مدظله العالی

انجمن دانشگاهی توسعه علمی فرهنگی عتبات عالیات در نظر دارد، با عنایت اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) سیزدهمین سفر پیاده روی نجف تا کربلا، ویژه دانشجویان، طلاب و فارغ التحصیلان را در ایام عرفه برگزار نماید. بازه زمانی برگزاري این سفر حدودا از ۲۲ شهریور تا  ۵ مهر  ميباشد.دانشجویان،طلاب و فارغ التحصیلان (خواهران،برادران،زوج‌های جوان) داوطلب جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر حداکثر تا تاریخ ۲۴ اردیبهشت به سایت انجمن دانشگاهی توسعه علمی فرهنگی عتبات عالیات (اینجا) مراجعه نمایند.

قابل ذکر است انجمن دانشگاهی توسعه علمی فرهنگی عتبات عالیات سالیانه در ایام اربعین،نیمه شعبان و عرفه سفر پیاده روی نجف تا کربلا برای دانشجویان،طلاب و فارغ التحصیلان برگزار می‌نماید.

برگزاري اين سفر با هماهنگی سازمان حج و زیارت انجام ميگيرد و تمامي زائران از  بيمه و ويزاي اين سازمان بهره مند ميشوند.

۱۲۹۷۲۶_۸۸۶

نظرات بینندگان

نظری ثبت نشده است

انتظار