حتما شما هم این پیام را خوانده اید:

از رییس جمهور ژاپن پرسیدند چرا شما مرگ بر امریکا نمیگویید؟ گفت: همین که روی میز رییس جمهور امریکا تلفن پاناسونیک از محصولات ما است، از مرگ بر امریکا بالاتر است.

اما واقعیت چیست؟

اولا: چه کسی گفته است که روی میز رییس جمهور امریکا تلفن پاناسونیک است؟

ثانيا: حقیقت در رابطه با ژاپن چیز دیگری است:

 1. ژاپن حق داشتن ارتش نظامی مستقل را ندارد. اخیرا داعش دو فرد ژاپنی را گروگان گرفته بود و گردن زد ولی ژاپن هیچ عکس العملی نتوانست انجام دهد. پس از این شوک بزرگ به ژاپنی ها، آنها تازه به این فکر افتاده اند که ما هم باید برویم به این سمت که ارتش مستقل داشته باشیم!
 2. ژاپن را مجبور کردند به عنوان بازنده جنگ جهانی الی الابد غرامت پرداخت کند و در عمل مستعمره امریکا خواهد بود!
 3. ژاپن نمیتواند به تنهایی رزمایش نظامی اجرا کند!
 4. ژاپن باید به صلاح دید امریکا بخشی از خاک خود را در اختیار آنان قرار دهد تا امریکا در آن پایگاه نظامی تأسیس کند!
 5. اگر سرباز امریکایی در خاک “ژاپن” به یک ژاپنی تجاوز و تعدی کند ،محاکمه نخواهد شد! (کاپیتولاسیون)  این همان کاپیتولاسیون است که امام خمینی (ره) و مردم ایران در زمان ستمشاهی با آن مبارزه کردند تا عزت ایرانی حفظ شود.

ثالثاً: حال مرگ بر امریکای واقعی را از جمهوری اسلامی ایران و مردمش بیاموزید، مگر بر آمريكا يعني:

 1. اشراف کامل ایران بر عراق عرب، و بیرون راندن امریکا از آنجا، در حالیکه ابتدا امریکا عراق را تسخیر کرده بود!
 2. حفظ امنیت بزرگترین راهپیمایی جهان در اربعین حسینی در ناامن ترین کشور منطقه در اوج جنگ با داعش!
 3. پیش پا افتاده ترین راکتها و موشکهای ایرانی که درجنگهای ۲۲ و ۳۳ روزه گنبد آهنین اسراییل را به سخره گرفت! یعنی اگر اسراییل بخواهد غلطی بکند، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان میکنیم!
 4. حفظ نظام سوریه در حالیکه ابر قدرتهای جهان بر سر سوریه خراب شدند! امریکا تمام توانش را برای براندازی نظام سوریه خرج کرد! اما سوریه ماند و می ماند, چون ایران میخواهد!
 5. هنگامی که اوباما گفت فردا به سوریه حمله خواهیم کرد، به دستور امام خامنه ای فیلمها و تصاویر و اطلاعاتی از تمام پایگاههای امریکا در منطقه برای اوباما فرستاده شد! و فردا آن روز اوباما در نشستی اعلام کرد: درباره حمله به سوریه عجله نکنیم!
 6. حفظ امنیت داخلی، در ناامن ترین منطقه جهان!
 7. هنوز هیچکس نفهمید آن نامه چگونه روی میز اوباما قرار گرفته بود.
 8. دستیابی به دانش فضایی، به انرژی هسته ای، به علم نانو، به علم ژنتیک، به علم لیزر، و… آن هم در شرایط تحریم!!! نه در شرایط ژاپن!