حسن علایی، مدیر انتشارات روایت فتح، با اشاره به برنامه‌های این انتشارات از آماده‌سازی عناوین جدید برای دوره آتی نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: انتشارات روایت فتح در نظر دارد تا ۲۰ عنوان کتاب جدید با موضوع دفاع مقدس را برای مخاطبان در بیست و هشتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران آماده و عرضه کند.
 وی به برخی از عناوین در دست انتشار اشاره کرد و یادآور شد: انتشارات روایت فتح در نظر دارد تا در قالب مستند رمان وارد فعالیت شود. کتاب زندگی شهید قهاری، از شهدای شاخص شمال غرب کشور، از جمله این عناوین است که در قالب رمان مستند تدوین شده و به زودی منتشر خواهد شد. علاوه بر این، چاپ کتاب «هنر مقاومت ۳» که اثری مشتمل بر تصاویر است با مشارکت انجمن‌های هنر تجسمی نیز در دست تهیه داریم که به زودی روانه بازار کتاب خواهد شد.
 مدیر انتشارات روایت فتح ادامه داد: «روایت ۹ دی» از دیگر آثار در دست چاپ است که شامل عکس‌هایی از انتخابات سال ۸۸ تا حماسه ۹ دی است که برای اولین‌بار منتشر خواهد شد. اهمیت این اثر در آن است که سیر جریان فتنه و برخی از بداخلاقی‌ها به روایت تصویر در قالب این کتاب منتشر خواهد شد. در کنار عناوین جدید، تجدید چاپ آثار پرمخاطب را نیز در دست انجام داریم که در بیست و هشتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.