در حاشیه نماز جمعه نمازگزاران انزلی در حال ورود به مصلی طومار و پارچه نوشته ای را در رابطه با وضعیت ناخوشایند این روزهای حرم شهدای گمنام امضا کردند که تسریع در روند احداث حرم شهدای گمنام را خواستار شده بود.

در کنار این طومار بیانیه ای نیز از جانب امت حزب الله انزلی در بین مردم و در اعتراض به مسوولین ذی ربط پخش شد که البته شاید در بخش هایی از آن به صورت کاملا مستقیم و با لحنی تند با مخاطب خود سخن گفته بود ولی از متن آن واضح بود که نگارندگان بیانیه به دنبال جلوگیری از هتک حرمت به شهدای گمنام و رسیدگی به امور این مکان هستند ، چرا که مقام معظم رهبری فرمودند : مقبره شهدای گمنام باید چون نگینی بر پیشانی شهرهای ما بدرخشند.

البته انتظار می رود مسوولین محترم شهرستانی گزارش عملکردی را از فعالیتهای انجام شده در زمینه احداث حرم شهدای گمنام ارائه دهند تا هم مردم شهر با زحمات آنها آشنا شده و هم امت حزب الله انزلی در جریان فعالیتهای آنها قرار بگیرند ، ما هم به عنوان فعالان عرصه رسانه با ارج نهادن به رسالت خبری این گزارش عملکرد را به همراه مصاحبه مسوولین ذی ربط در این زمینه منتشر خواهیم کرد تا علاوه بر اهمیت دادن به صدای مردم با انتشار این مصاحبه ها کسانی که دغدغه احداث حرم شهدای گمنام را در سر دارند از جزییات چگونگی روند احداث المان آن نیز با خبر شوند.

در اینجا می توانید متن این بیانیه را بخوانید:

بسمه تعالی

شهدا شرمنده ایم …

اعتراض امت حزب الله بندرانزلی نسبت به بی تفاوتی مسوولین شهرستان

امت ولایتمدار بندرانزلی ، بعد از گذشت حدود پنج ماه از تشییع با شکوه پیکر شهدای گمنام ،  قبور مطهر فرزندان روح الله همچنان بی سرپناه است.

در حاشیه بی تفاوتی مسوولین ذی ربط پس از بارندگی اخیر نمای موقت حرم شهدای گمنام که به همت جوانان عاشق شهدا و با هزینه شخصی  آنها ساخته شده بود  از بین ر فته و موجی از نگرانی را در بین مردم قهرمان بندرانزلی به وجود آورد که خدای ناکرده اینطور غفلتها در آینده موجبات هتک حرمت بیشتر به قبور شهدا را فراهم نماید.

حال ای مردم !  آگاه باشید عاملین غربت این روزهای حرم شهدای گمنام همان کسانی هستند که از ابتدای امر با تشییع و خاکسپاری این عزیزان در شهرستان مخالفت و ممانعت می ورزیدند.

البته باید گفت : از مسوولینی که از هیچ کوششی برای برگزاری کنسرت ها و جشنهایی که سنخیتی با احکام شرع مقدس و آرمانهای انقلاب ندارند مضایقه نمی کنند نیز، انتظاری بیش از این نیست ،  لکن این تکلیفی است  بر گردن صاحب منسبان شهرکه حداقل نسبت به خون های ریخته شده  برای عزت و سرافرازی این مملکت بی تفاوت نبوده و به وظیفه  خود عمل نمایند.

اکنون مطالبه امت حزب الله بعد از  ماه ها سکوت و مماشات به شرح ذیل می باشد:

۱ . مسوولین نسبت به بی احترامی صورت گرفته به حرم مطهر شهدای گمنام از امت حزب الله رسماً عذرخواهی نموده و طرح مورد نیاز جهت اجرای ساخت بنای یادمان را اعلام نمایند.

۲ . سازماندهی و فعالسازی هیئت امنای حرم شهدای گمنام (متشکل از نیروهای نخبه فرهنگی دلسوز و متعصب نسبت به شهدا و انقلاب و ولایت) هر چه سریعتر صورت پذیرد.

۳ . یادمانی فاخر درخور شان و منزلت این شهدای مظلوم و شایسته امت شهیدپرور شهرستان احداث شود.

۴٫ از کلیه مسوولین شهرستان انتظار می رود بحث فرهنگ و اعتقادات را فدای باند بازی و سیاسی نگری نکرده و وظیفه خود را در عرصه جنگ نرم به خوبی انجام دهند.

در پایان لازم به ذکر است قبل از اینکه غیرت امت قهرمان و جوانان شهادت طلب شهرستان به جوش آید چاره جویی نموده در غیر این صورت منتظر خروش امت حزب الله وشهید پرور باشید.

والسلام علی من التبع الهدی

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES