آرش سیگارچی خبرنگار و مجری شبکهصدای آمریکا (VOA) در صفحه فیسبوک خود با انتشار تصویری از عیادت حجت‌الاسلام علی‌اکبر محتشمی‌پور با امام خامنه‌ای در بیمارستان شهید رجایی تهران، در حالی که از عیادت برخی از چهره‌های مطرح اصلاح‌طلب از مقام معظم رهبری ناراحت و عصبانی بود، در سخنان بی‌ادبانه نوشت: اصلاح‌طلبان، چرخش «الهام چرخنده» را می‌بینند اما عیادت «محتشمی‌پور» را نمی‌بینند؟

این خبرنگار شبکه دولتی آمریکا که در ماه‌های اخیر با نزول رتبه و جایگاه در این رسانه دولت آمریکا مواجه شده، با تکرار اتهام تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و حمایت از فتنه‌گران، بدون توجه به این نکته که همه عناصر و فعالان اصلاح‌طلب واقعی حتی با وجود برخی اشتباهات در بدنه جمهوری اسلامی‌تعریف می‌شوند و با عناصر ضدانقلاب خارج از کشور که نام اصلاح‌طلبی را یدک می‌کشند ارتباطی ندارند، در راستای انجام وظایف خود، خطاب به فعالان سیاسی اصلاح‌طلب گفت عیادت از رهبر جمهوری اسلامی‌خیانت به خون کشته‌های سال ۸۸ است!

رسانه‌های فارسی زبان بیگانه مانند بی‌بی‌سی، صدای آمریکا، رادیو فردا و … در ماه‌های اخیر در تلاشند تا از سویی فعالان اصلاح‌طلب را در خارج از چهارچوب جمهوری اسلامی‌تعریف و آنها را با عناصر مرتبط در فتنه ۸۸ و جنبش سبز مرتبط کنند و از سویی دیگر می‌خواهند برخی از عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین را به نام اصلاح‌طلب جا بزنند.

آرش-سیگارچی-محتشمی‌پور

گفتنی است، آرش سیگارچی که اخیراً به استفاده مداوم از مشروبات الکلی نیز معتاد شده، در دوران حضورش در ایران نیز فعالیت‌های ضداسلامی‌و ضدانقلابی بسیاری داشت. به گونه‌ای که به گفته برخی از نزدیکان آرش سیگارچی، سرطان زبان وی که سبب قطع کردن بخشی از زبان او شد، عاقبت و جزای توهین‌هایی بود که به ارزش‌های اسلامی‌و مقدسات دینی می‌کرد.