مدیر مسئول موسسه قرآن و عترت یاران سبز موعود در گفتگو با خبرنگار سراج گفت: چندسالی است به دلیل ورود لوازم التحریر با طرح های غربی، ذائقه مردم دچار تغییر شده و به سمت سوپر استارهای غربی، به همین دلیل برای جذب مردم و ترغیب به استفاده ی از محصولات ایرانی-اسلامی در وحله ی اول باید ذائقه ی مردم را تغییر داد.

???? ????? ? ???? ?? ?? ??? ??????? ??????-?????? ????? ???

امینی با بیان اینکه گام اول در تغییر ذائقه مردم، عادت دادن چشم مردم به محصولات ایرانی-اسلامی است افزود: متأسفانه سالهای متمادی محصولات ایرانی-اسلامی در بازار یافت نمی شد و یا ما، تبلیغ آنها را در رسانه ها نمی دیدیم و مردم آن را در بازار نمی دیدند. الحمدالله در چند سال اخیر به همت فعالان فرهنگی دفاتر تولیدی با سبک ایرانی-اسلامی به شهرها و استانها آمد و در معرض دید و خرید مردم قرار گرفت و استقبال خوبی هم از سمت مردم صورت پذیرفت و کم کم مردم به سمت این محصولات روی آوردند. ان شاء الله در سالهای آتی این عمل باعث تغییر ذائقه مردم شود.

???? ????? ? ???? ?? ?? ??? ??????? ??????-?????? ????? ???

وی همچنین با ابراز نگرانی از عدم وجود فیلم و انیمیشن های تولیدی جدید گفت: عدم وجود کاراکترهای انیمیشنی و فیلمی جدید باعث تولید دفاتر تکراری می شود که خود این موضوع باعث برگشت ذائقه مردم به محصولات دیگر از جمله محصولات با طرح های غربی خواهد شد.

???? ????? ? ???? ?? ?? ??? ??????? ??????-?????? ????? ???