حجت الاسلام والمسلمین مسعود داودی امروز در نشست صمیمی با چند تن از اعضای ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در رودبار، اظهار کرد: دنیای غرب برای تحقق اهداف و برنامه هایش استعدادها، قوت ها و ضعف ها را خوب شناسایی می کند و براساس آن برنامه ریزی می کند.

وی ادامه داد: دشمن در سالهای گذشته با تغییر فضای حاکم بر کشور وارد صحنه شد و ابتدا هیئت های مذهبی و تشکل های مذهبی را هدف قرار داد و با تقویت سازمانهای مردم نهاد به دنیال اجرای اهدافش در کشور شد.

نماینده ولی فیقه در رودبار، وجود هیئت های مذهبی را یک فرصت ارزشمند برای معرفی و تبیین برنامه های فرهنگی انقلاب اسلامی دانست و گفت: وقتی مقام معظم رهبری با سخنانشان شمع راهی را مشخص می کنند، نیازمند سینه چاکانی است که فرامینش را در جامعه تبیین کنند.

وی آغاز حرکت ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در رودبار، ارزشمند دانست و بیان نمود: کار فرهنگی منسجم و سازمان یافته یقینا اثر گذار خواهد بود.

امام_جمعه_رودبار_جبهه_فرهنگی_انقلاب_اسلامی (2)

مسئول ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در رودبار نیز در این جلسه به تشریخ اهداف این جبهه فرهنگی پرداخت و گفت: ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در رودبار از ۱۳ آبان سال گذشته فعالیت خود را در رودبار آغاز نمود.

سید موسی بقایی نژاد با بیان اینکه این جبهه وابسته به هیچ تشکل و نهادی نیست، بیان کرد: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد پل ارتباطی بین تشکل های مردمی و هیئت های مذهبی سطح شهرستان رودبار است.

وی، تولیدات فرهنگی برای مقابله با جنگ نرم، تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری، حمایت از جبهه مقاومت اسلامی، تحقق و الگو سازی سبک زندگی اسلامی و گفتمان سازی فرامین مقام معظم رهبری را از برنامه های اولویت دار و در دستور کار این جبهه مردمی در رودبار عنوان نمود.

مسئول ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در رودبار، شناخت جبهه فرهنگی دشمن را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: مقابله مردمی با توطئه های دشمن در جنگ نرم می تواند نقشه های شوم دشمن را نقش برآب کند.

امام_جمعه_رودبار_جبهه_فرهنگی_انقلاب_اسلامی (1)