به گزارش دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار آثار راه یافته به بخش مسابقه دوره چهارم جشنواره اعلام شد.

بر اساس این گزارش به علت تعدد بخش های رقابتی دوره چهارم جشنواره نتایج بخش های اقلام تبلیغی (پوستر و تیزر)، فیلم نامه، نقد و مقالات سینمایی، فیلم ما و بخش نماهنگ در افتتاحیه جشنواره در 13 دی ماه اعلام شد و برگزیدگان جوایز خود را دریافت کردند. آثار مسابقه بخش های مستند، داستانی و پویانمایی که در اختتامیه جشنواره اعلام نتیجه می شود توسط دبیرخانه جشنواره به شرح ذیل اعلام می شود.

همچنین برای دیدن اخبار این جشنواره در استان گیلان از بخش جشنواره عمار استفاده کنید.

آثار راه یافته به بخش مسابقه چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار

قالب داستانی

الفبای روشن به کارگردانی ایرج نوروزی

تکلیف به کارگردانی رضا شرفی

شرق بهشت به کارگردانی مهدی جوزانی و الهام آقاسری

رقص بادکنک ها به کارگردانی سیدسجاد موسوی

بزرگمرد کوچک به کارگردانی صادق صادق دقیقی

کرایه ها آماده به کارگردانی حسین دارابی

آبی عمیق به کارگردانی حسن لفافیان

خاک و مرجان به کارگردانی مسعود اطیابی

درختان حماسی به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی

نقاشی به کارگردانی فاطمه احمدی

حال حافظ خوب است به کارگردانی مجتبی حیدری

رسید به کارگردانی سیدمحمدهادی آقاجانی

مرزنشینان (فصل سوم) به کارگردانی مصطفی کرمی

یک روز دیرتر به کارگردانی امیر داسارگر

آواز نور به کارگردانی ابوذر قاسمی

گام های شیدایی به کارگردانی حمید بهمنی

حق الناس به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان

فرشتگان قصاب به کارگردانی سهیل سلیمی

گل پا به کارگردانی صفورا برسان

چند قدم مانده به کارگردانی عباس آرام مهر

شربت سینه به کارگردانی موسی خانزاده پور

راننده به کارگردانی سیدسجاد قافله باشی

ریسمانی نزدیک تر از رگ به کارگردانی مسعود اطیابی

قاب عکس به کارگردانی هانیه پورسلیمانی

موج منفی به کارگردانی کرامت پورشهسواری

ضربدر، مربع، دایره به کارگردانی  مرجان اسماعیلی

قالب پویانمایی

معاد 1 به کارگردانی شهید سیدحسام قدرت

گل سرخ به کارگردانی علیرضا آزادارمکی

این ده مرد به کارگردانی امیر شکرچی زاده

سقوط به کارگردانی مهدی آتش جام

جزیره بیداری به کارگردانی علیرضا طاهری

بیداری به کارگردانی محسن علینقیان

پدر به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان

سربازان بین الملل (بی بی سی) به کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (ایران هراسی) به کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (پهپاد) به کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (بحران سوریه) به کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (توهم) به کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (2012) به کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (انتخابات آمریکا) به کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (بحران اقتصادی) به کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (بحران نفتی) به کارگردانی عباس عسکری

بهمن و بختک به کارگردانی ابراهیم موحدی

مروارید سرخ تولید مرکز پوبانمایی صبا

نان و تکنولوژی به کارگردانی مجید آسودگان

مجموعه تا قاف (بیوایمپلنت چشمی) به کارگردانی محمدرضا چیت ساز

مجموعه تا قاف (سلول بنیادی) به کارگردانی صادق لطفی زاده

مجموعه تا قاف (ماهواره امید) به کارگردانی حسین احمدی سخا

مجموعه تا قاف (پهپاد) به کارگردانی دانیال فرخی

مجموعه تا قاف (ناو جماران) به کارگردانی حسین احمدی سخا

مجموعه تا قاف (بلندترین سدجهان) به کارگردانی صادق لطفی زاده

مجموعه تا قاف (زیردریایی) به کارگردانی صادق لطفی زاده

روایت گری کتاب دا به کارگردانی علی تقی پور

آسفالت به سبک ایرانی به کارگردانی مجید آسودگان

سرخط ته خط به کارگردانی مجید آسودگان

رهایی به کارگردانی محمد عبدالرحیمی

قصه های گلنار به کارگردانی محمدرضا شهابی

نامه ای برای آفتاب به کارگردانی محمد افشارنژاد

کاهش جمعیت به کارگردانی محمدحسین خوش بیان

به خاطر یک مشت نمره به کارگردانی مجید آسودگان

فارغ التحصیلان گمشده به کارگردانی مجید آسودگان

کیمیاگر به کارگردانی مجید آسودگان

آی کیو 170 به کارگردانی هادی محمدیان

داستان سامرا تولید مرکز پویانمایی صبا

شجاعان به کارگردانی سیاوش زرین آبادی

سکو به کارگردانی امیر محمدزاده و سلمان خورشیدی

سلامت به کارگردانی مجید آسودگان

هیس! افراطی ها حرف نمی زنند به کارگردانی منصوره اخوان

تماس از آمریکا به کارگردانی منصوره اخوان

فیلترینگ مذاکره به کارگردانی منصوره اخوان

دیوار به کارگردانی امیرحسین بیژن

سلامی برای روح الله به کارگردانی بهروز خندان دل

آقای شاه تولید شده در مرکز پویانمایی صبا

عقده سبز به کارگردانی منصوره اخوان

شامات به کارگردانی منصوره اخوان

این دومینو برخواهد گشت به کارگردانی منصوره اخوان

9:20 در بوشهر به کارگردانی محمدامین همدانی

صداقت آمریکایی به کارگردانی محمدامین امامی

بینا و دینا به کارگردانی هادی محمدیان

فتح بوستان به کارگردانی نیما عشقی پور

ارتباط ایرانی به کارگردانی مجید آسودگان

داستان های یک مستأجر به کارگردانی مجید آسودگان

زیبای بدبو به کارگردانی مجید آسودگان

مهراوه به کارگردانی فاطمه سلیمانی پور

Uniself به کارگردانی حسن اسدی خانوکی

مقاومت تا پیشرفت به کارگردانی فرهاد عظیما

پیام راشل کوری به کارگردانی فرهاد عظیما

 

 

قالب مستند

بخش تاریخ معاصر ایران

جانشین به کارگردانی کاوه مظاهری

این فصل را با من بخوان به کارگردانی حاج علی محمدی

پرواز صبح یکشنبه به کارگردانی محمود شهبازی

داستان یک انفجار به کارگردانی سیدمهدی احمدزاده

بحرین به کارگردانی کاوه مظاهری

شور و سرور به کارگردانی عباس صالح مدرسه ای

سازمانی برای جدایی به کارگردانی ایمان گودرزی

سیستان به کارگردانی کاوه مظاهری

کاروان به کارگردانی حسین فروتن

قصه های ناتمام تولید موسسه شاهد

کوچه نقاش ها به کارگردانی میثم مقصودی

سنجرخان سینما روستای نران به کارگردانی سید صلاح الدین رحیمی

قربانگاه زائران به کارگردانی مقداد رحیمی حاجی آبادی

مصاف 1 به کارگردانی علی عبدالوهاب

سرانجام به کارگردانی عباس صالح مدرسه ای

بهشت ماندنی است به کارگردانی احمد ابراهیمی و مهرداد ابراهیمی

به نام خلق قهرمان ایران به کارگردانی محمدحجت احمدی زر

پایی که جا ماند به کارگردانی میثم مقصودی

سرزمین افتخار به کارگردانی محسن قیصری

یک تجربه ماندگار به کارگردانی محمد حبیبی منصور

روز واقعه به کارگردانی پروانه مرزبان

این روایت خیلی محرمانه نیست به کارگردانی روح الله رحیمی

بخش اقتصاد مقاومتی

نبرد خاموش به کارگردانی مصطفی رضوانی

تابش به کارگردانی روح الله رحیمی

آوای دستان به کارگردانی یزدان کیانی

پازل به کارگردانی روح الله رحیمی

از جنس حریر به کارگردانی محمد دیماسی

کایر به کارگردانی مهدی رسول پور

خونک ننوشیم به کارگردانی علیرضا کوشکی

طلای چی چست به کارگردانی مهدی حیدری

شهر شناور به کارگردانی مجید آسودگان

ایرانی نداریم به کارگردانی محمد ساسان

قاچاق پوشاک به کارگردانی محمد بن

خوب بد زشت به کارگردانی محمد ساسان

یه لقمه نون به کارگردانی امیرحسین خلیل زاده

نفت سیاه به کارگردانی علی خسروی

نبرد خاموش به کارگردانی مصطفی رضوانی

بخش نقد درون گفتمانی، جنگ نرم و فتنه سال 88

من مدیر جلسه ام به کارگردانی سیدمقداد سید صالحی

زاویه به کارگردانی محمدرضا حق نگهدار

شریان به کارگردانی سعید کاظمی

بشقابهای خالی به کارگردانی سیدمحمد طباطبایی

کدام انحراف؟ به کارگردانی رضا صادقی

سرگردون به کارگردانی محمد طادی

بحران خاموش به کارگردانی سیدمحمدعلی صدری نیا

اینجا چراغی روشن است به کارگردانی تورج کلانتری

فرصتی برای دیدن به کارگردانی عبدالحسین رجبی فروتن

این کشت تلخ است به کارگردانی آزیتا رصافی

ترور حقیقت به کارگردانی قاسم بخشی

مهمان خدا به کارگردانی محمد مهدی ناظمی اردکانی

کیف به کارگردانی هادی بهرامیان

یک عاشقانه آرام به کارگردانی مریم السادات مومن زاده

نیمه دوم به کارگردانی مقداد رحیمی حاجی آبادی

جای خالی به کارگردانی کمیل سوهانی

موسیقی ما به کارگردانی محمدجواد باقری

ژست به کارگردانی محمدسجاد نجفی

او با ما به کارگردانی محمدصادق باطنی

صدمرتبه از روی خدا بنویس به کارگردانی نریمان خلیلی

میراث آلبرتا 2- روایت اروپایی به کارگردانی حسین شمقدری

سینمای 99 درصدی به کارگردانی تورج کلانتری

فصل سیب به کارگردانی امیر مهریزدان

چند شاخه گل مریم به کارگردانی محمد قاسم پور

داوطلبین عزیز به کارگردانی محمدحسن یادگاری

دکتر سلام به کارگردانی سیدمحمدعلی صدری نیا

خادمین شهر بهشت به کارگردانی حمیدرضا ایزدی قدوسی

قدری دیگر به کارگردانی حاج علی محمدی

بخش روحانیت و بیداری اسلامی

نخبه کشی  به کارگردانی کاوه            مظاهری

عمو روحانی به کارگردانی محمدتقی استیری

پیامکی برای خدا به کارگردانی محمدتقی رحمتی

شیخ علی به کارگردانی سید مهدی موسوی

شاگرد امام به کارگردانی محمدحجت احمدی زر

صبح نیمه شعبان به کارگردانی محمدحجت احمدی زر

سپیدان به کارگردانی محمد حسین اخوان

در امتداد غدیر (شیخ عباس) به کارگردانی رضا برجی / محمود جوانبخت

به رنگ زندگی به کارگردانی میلاد مهدوی

حاج آقا کمال به کارگردانی حمید شاهمرادی

کاغذ قیچی خدا به کارگردانی مرتضی خدادادی

گاو خشمگین به کارگردانی مهدی نقویان

دوازده تموز به کارگردانی سعید ابوطالب

نبرد با شیطان به کارگردانی محمد مهدی خالقی

یاسمن به کارگردانی محمدعلی فارسی

روزگار نو به کارگردانی سعید صادقی

به نام آزادی به کارگردانی سیدمحسن موسوی

پیمان های پنهان به کارگردانی سیدمحسن اسلام زاده

حلب، استقامت تا پیروزی به کارگردانی سیداحسان اصغرزاده

لبیک به کارگردانی وحید امیرخانی

گام های سرخ به کارگردانی  سیدکوشا اعتمادی

وقتی آن ها آمدند به کارگردانی زهره یزدان پناه قره تپه

آه.زینب.آه به کارگردانی حسن کاربخش

سفر به دیار پشتون ها به کارگردانی سیدمحسن اسلام زاده

سفری برای بازگشت به کارگردانی مصطفی آهنگرها

فاطا به کارگردانی محمدرضا عباسیان

 

بخش روایت شهادت

سردار به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی

مردی با آرزوهای دوربرد به کارگردانی علیرضا بوالی

مدرسه و آشنایی با شهدا به کارگردانی محسن حاج کرمی

پاکدشت به کارگردانی علی ملاقلی پور

لبه روشنایی به کارگردانی مجید آسودگان

مهندس حسام به کارگردانی محمدرضا ابوالحسنی

ماموریت خدا به کارگردانی محمدسرور رجایی

مسافر ایران به کارگردانی محسن یزدی قلعه

گزارش یک عملیات به کارگردانی محسن علم الهدی

میراث مجید به کارگردانی مصطفی آتشمرد

آخرین روزهای زمستان به کارگردانی محمدحسین مهدویان

بر آستان نجابت دریا به کارگردانی الله کرم رضائی زاده

شیخ شریف به کارگردانی نصیر نبهانیان

تولدت مبارک به کارگردانی مهدی زمانپور کیاسری

یک جنگ یک عکس نیم تنه به کارگردانی داود جلیلی

معلم جبهه های عشق به کارگردانی سجاد ریاحی

فرزند کبیرکوه به کارگردانی محمدرضا فریادی

حبیب یعنی دوست خدا به کارگردانی محمدرضا رحمانی

صبحانه با طعم مرگ به کارگردانی محمدعلی شعبانی

زیباتر از زندگی به کارگردانی محمود مزرعتی

به خدا تعظیم می کنم به کارگردانی رضا عاطفی

افطار سرخ به کارگردانی حاج علی محمدی

شیرآباد به کارگردانی محمدحجت احمدی زر

دلدار به کارگردانی مهدی خرمی

موضوع انشا به کارگردانی عادل احمدی

زندگی در ثانیه صفر به کارگردانی علی الفت

با مستند(حاجی بخشی) به کارگردانی سیدمحمد میرکانی

رویاهای رنگی به کارگردانی امیرحسین بیژن

انتهای فلسطین جنوبی به کارگردانی هادی حاجتمند