اردوی دو روزه تربیتی هیات خادمین الحسین (ع) شهرستان فومن که با هدف قرار گرفتن نوجوانان در یک فضا و مدلی از سبک زندگی اسلامی با رعایت آداب و رفتاری که در روایات و کلام اهل بیت برای نوجوانان سفارش شده است.

این اردو از چهار گروه پانزده نفر تشکل شده بود که در طی اردو بایکدیگر در راستای اجرا احادیث و روایات موجود در مفاتیح الحیاه به رقابت می پردازند.

در واقع هرکدام از گروه ها امتیاز بیشتری را در اجرای عملی روایات کسب میکرد به همان میزان از جایزه نقدی ۵۰۰هزارتومانی بهره می‌رد. جایزه به نفرات برتر در رقابت نهایی بین گروهی اهدا شد.از بخش های دیگر این اردوی تربیتی، برگزاری مسابقه فوتبال والیبال(همراه بااهدای جوایز)، جلسه خاطره گویی اعضای موسس هیات، و جلسه عقیدتی بود.

از نکات قابل تقدیر در این اردو این بود که نماینده مردم فومن و شفت به همراه رئیس اداره تبلیغات اسلامی برای دقایقی در میان نوجوانان حضور یافتند..

هیات-خادمین-الحسین-فومن-۳۱ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۳۰ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۹ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۸ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۷ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۶ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۵ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۴ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۳ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۲ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۱ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲۰ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۹ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۸ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۷ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۶ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۵ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۴ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۳ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۲ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۱ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱۰ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۹ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۸ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۷ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۵ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۴ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۳ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۲ هیات-خادمین-الحسین-فومن-۱