گروه های جهادی در پایان شیوع کرونا به سرعت فراموش شدند!

0
440

 دبیر جبهه فرهنگی انقلاب گیلان، گفت:

گروه های جهادی گمنام هستند و برای رضای خدا به وسط میدان آمدند نه برای تقدیر و تشکر و مزد گرفتن! اما این مسئله درست نیستکه در پایان شیوع کرونا به سرعت فراموش شوند.

به گزارش سراج هشت حجت الاسلام پوریوسفی در گفتگو با خبرنگار ۸ دی پیرامون انتقادات از انتخاب گزینشی فعالان عرصه مقابله با کرونا و بی توجهی به اقدامات مهم و مؤثر گروه های جهادی، اظهار کرد: اصل تقدیر و تشکر و فرهنگ قدردانی را خیلی می پسندم و از ادارات و فرمانداری تشکر می کنم که اصل تقدیر و قدردانی را انجام دادند اما در این امر کم سلیقگی و بی توجهی انجام دادند البته ما با حسن ظن به ماجرا نگاه می کنیم.

وی ادامه داد: گروه های جهادی ۳ ماه مداوم کوچه به کوچه پای کار مردم بودند اما دور از لطف بود که همه گروه های جهادی دیده نشوند و در این جلسه فقط سمن ها بیشتر دیده شدند البته منظور ما خود سمن ها نیستند آنها هم از گروه های زحمتکش کشور هستند؛ مسئله این بی توجهی و نادیده گرفته شدن تلاش گروه های جهادی است.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب گیلان ادامه داد: هدف ما نحوه دعوت فرماندار رشت است، دوستان جهادی ما منتظر دعوت یا تقدیر نیستند یا اینکه بگویند چرا از ما تقدیر نشده و بدنبال این نیستند که از آن ها دعوت شود تا در مراسم حضور پیدا کنند اینها گمنام هستند و برای رضای خدا به وسط میدان آمدند نه برای تقدیر و تشکر و مزد گرفتن! اما این مسئله درست نیست که در پایان شیوع کرونا به سرعت فراموش شوند.

نباید با یک اقدام اشتباه موجب اختلاف گروه های جهادی و سمن ها شد

وی گفت: همایش و جلساتی برگزار می شود و گروه ها و سمن هایی مطرح می شوند که در یک ماه و دو ماه خیلی در فضای سخت بیمارستانی نبودند؛ اگر قرار به تقدیر و تشکر است همه گروه های جهادی و سمن ها را با هم دعوت کنند که این خود موجب وفاق، برادری، دوستی، برادری و الفت بین گروه های جهادی و سمن ها ایجاد می شود.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب گیلان، خاطرنشان کرد: این دعوت فرماندار بیشتر موجب جدایی شد و از این ناراحت هستیم که ۳ ماه تلاش کردیم و در کنار هم با توکل به خدا کرونا را شکست می دهیم اما یک اقدام اشتباه باعث اختلاف بین گروه های جهادی و سمن ها شد که با یک عذر خواهی و یک نامه عمومی فرمانداری می توانند این موضوع را به سلامت و عافیت برسانند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

73 − = 69