گردهمایی مسئولین موسسات و خانه های قرآن روستایی و مربیان قرآن لاهیجان به میزبانی اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، با حضور مسئول دار القرآن اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان و مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل های قرآنی مردمی گیلان در سالن اجتماعات هلال احمر لاهیجان برگزار شد.

در این جلسه رئیس اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان ضمن تقدیر از تلاش های مربیان قرآن این شهرستان در ماه های گذشته سال ۹۳، با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری، خواستار مدیریت جهادی در فعالیت های فرهنگی و قرآنی از سوی مؤسسات و خانه های قرآنی شهرستان لاهیجان شد.

حجت‌الاسلام سید رحمت کیایی فعالیت در راستای برنامه‌های قرآنی را توفیقی مبارک دانست و از زحمات مربیان قرآنی این اداره در مسیر خدمت به قرآن تقدیر کرد وگفت: قرآن کریم به‌عنوان پیام الهی در برگیرنده هدایت و سعادت انسان در دنیا و آخرت است و حیات طیبه انسان در پرتو عمل دستورات و رهنمودهای قرآن کریم به بهترین شکل انجام می‌شود.

در ادامه این مراسم امیر حجت مرادی مدیرعامل اتحادیه موسسات قرانی وحمید کوه هپیما رئیس دارالقران اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان نظرات و دیدگاه های خود را بیان و به سوالات شرکت کنندگان درخصوص حوزه فعالیت قرآنی پاسخ گفتند.